“Przereklamowana”
Familia Bistro Garbary — recenzja

Familia Bistro Garbary
Nr 29 wśród 780 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Z miłości do Wilna i kuchni staropolskiej. To miejsce jest hołdem dla moich ukochanych Dziadków, którzy mieszkali w Wilnie. Spędziłem tam całe moje dzieciństwo i do dziś mam tam swoją RODZINĘ. Tradycyjne potrawy przygotowujemy przy użyciu starych receptur ze świeżych składników na miejscu. Nie używamy żadnej chemii, proszków. Robimy to tak, jakby to było zrobione w moim domu. Cepeliny, bliny zemaiciu, Kibiny, Manty. Kibiny to pieczone pierogi z kruchego ciasta (masło i tłusta śmietana). Zapewniamy różnego rodzaju nadzienia: mięsne, wegetariańskie lub słodkie. Możesz MIESZAĆ je tak, jak chcesz. Do zobaczenia wkrótce! Adam Mrozinski Właściciel
Zrecenzowano 3 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Skuszeni doskonałymi opiniami udaliśmy się na ucztę....
Rzeczywistość zaskrzeczała....
Borowikowa okazała się rozgotowaną grzybową paćką na cienkim rosole.
Cienki rosół był.... cienki właśnie... a po raz trzeci objawił się też w kołdunach. Jednym słowem festiwal cienkiego rosołku.
Żeberka suche, ledwie odgrzane. Co i tak było znacznie lepsze niż ziemniaki zimne w środku i smakujące.... zimnymi ziemniakami. A do tego pomidorowa sałatka. W lutym! Równie dobrze mogłaby być trocinowa. Latem pewnie jest super, ale w lutym należałoby zmienić przepis na coś bardziej jadalnego o tej porze roku.

Podsumowując: wielkie rozczarowanie.

Termin wizyty: luty 2017
2  Dziękujemy, sy1wester
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AdamMrozinski, Owner, Familia Bistro GarbaryOdpowiedź udzielona 9 lutego 2017

Szanowny sy1wester,

bardzpo dziękuję za pozostawienie swojej opinii na temat Familia bistro.

Jest mi niezmiernie przykro, że nie sprostaliśmy Pana oczekiwaniom. Co do rosołu tylko dodam, że gotujemy go na trzech rodzajach mieśa i nie dodajemy żadnych ulepszaczy smaku - żadnych proszków, czy kostek...

Jest mi niezmiernie przykro, ale mam nadzieję, że da nam Pan szansę na poprawę i może przy następnej wizycie w Gdańsku będę mógł mieć okazję Pana gościć. Prosiłbym o dokonanie rezerwacji w restauracji prosząc o moją osobe. Chciałbym móc mieć możliwość osobistej obsługi Pana osoby, aby wymienić sie doświadczeniami kulinarnymi i zadbać o Pana pobyt w Familii. Chciałbym móc odbudować nasz wizerunek w Pana oczach.

Życzę dobrego dnia.

Z wyrazami szacunku,

Adam Mroziński
Właściciel Familia bistro

Zrecenzowano 2 lutego 2017

Po długim spacerze smaczny obiad w rodzinnej atmosferze, tradycyjna wschodnia kuchnia; obsługa z uśmiechem podaje posiłki bez zbędnych opóźnień. Tak trzymać!

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, mbryl
Zrecenzowano 29 stycznia 2017

Pierwsze wrażenie-doskonałe. Malutkie bistro, jasne, przyjemne dla oka, czyściutkie, z miłym zapachem. Dziewczyny uśmiechnięte, przyjazne bardzo normalne, bez zadęcia. Jedzenie - spełnione marzenie. Próbowaliśmy pierwszy raz kuchni wileńskiej i pełen zachwyt. Wszystko było przepyszne, estetycznie podane, jadły też oczy. Dziękujemy.
M.O.L z Częstochowy.

Dziękujemy, marcin730430
Zrecenzowano 27 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Śmiało mogę polecić każdemu lokal i jedzenie . Skuszony recenzjami znajomych wpadłem w porze lunchu , przez chwilę zastanawiałem się nad porcją 3 czy 5 pierogów . Kelnerka doradzila trzy i to był dobry wybór z racji porcji .
Kolejne zaskoczenie każdy z pierogów może być z innym farszem ( rewelacja ,dwie osoby to aż sześć smaków )
Wybrałem kibini czyli zapiekane z miesem , szpinakiem i pomidorami suszonymi . Mega zaskoczenie ,rewelacja ,pierogi bardzo smaczne farsz konkretny z dużą ilością składników . Będę polecał !!!!
Lokal świetnie i jasno urządzony , obsługa sympatyczna dla mnie 5na 5 . Będę wracał ,muszę spróbować wszystkiego

Dziękujemy, Przemysław G
Zrecenzowano 21 stycznia 2017

Krótko i zwięźle - podczas naszego drugiego pobytu w Gdańsku nie mogliśmy nie pość na obiad do "Familii bistro" bo ciągle mieliśmy w pamięci przepyszne smaki z pierwszego pobytu. I tym razem było równie genialnie, cepeliny i żeberka wyśmienite a ta borowikowa najlepsza na świecie !!!. Gdyby restauracja posiadała dowóz w promieniu 526 kilometrów bylibyśmy stałymi klientami :). Polecamy !!!

1  Dziękujemy, EbiMock

Familia Bistro Garbary — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Familia Bistro Garbary? Podziel się wrażeniami!