“Są perełki, ale można lepiej ”
Surf Burger — recenzja

Surf Burger
Nr 3 wśród 14 Szybkie posiłki (Gdańsk)
Opis: SurfBurger to cztery stacjonarne lokale w Gdańsku, lokal w Gdyni, lokal w Sopocie oraz trzy restauracje na kołach stworzone z pasji do pysznych domowych burgerów przyrządzanych z naturalnych i świeżych składników. To SlowFood'owa alternatywa dla wszechogarniającej fali zapiekanek z mikrofalówki czy kebabów przyrządzonych z produktów mięso-podobnych. Bezkompromisowe połączenie jakości i smaku ale bez zbędnego blichtru drogiej restauracji, dostępne dla każdego i na każdą kieszeń. Nasze burgery to zawsze stuprocentowa wołowina, codziennie wypiekane pełnoziarniste bułki na naturalnym zakwasie, świeże nieprzetworzone i "niepryskane" warzywa oraz własne sosy. U nas zjecie także przepyszne burgery wege. Do naszych burgerów serwujemy napoje FritzKola nie zawierające konserwantów ani sztucznych barwników, będące zdrową alternatywą dla bardziej znanych marek. Napijecie się u nas także piwa z polskich i czeskich browarów rzemieślniczych.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w tym lokalu dwa razy i próbowałem czterech burgerów. Trzy z nich (Włoski, Wege, double trouble) były smaczne ale widocznie czegoś brakowało do pełni smaku. Zdecydowanie wygrał Amerykanusz i na niego warto przyjść. Na plus także fryteczki, dostępne sosy (bazyliowy 10/10) i piwka wyrabiane przez lokal, zwlaszcza melonowe

Dziękujemy, w2ilku

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadłem wieczorem, godzinę przed zamknięciem. Trochę osób siedziało, zamówienie szybko dostaliśmy. Burger był naprawdę smaczny, tak samo frytki. Porcje spore, nie dałem rady zjeść całości.

Dziękujemy, SebastianH2148
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

zdecydowanie polecam, bardzo smaczny burger, świeża cieplutka buła, pyszne dodatku i niebiański sos BBQ

Dziękujemy, 141aniap
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Duzo słyszałam dobrego ,ale niestety rozczarowałam sie .Jadłam burgera miesiaca ćwiklaka czy coś podobnego nasakra bez smaku totalna mamałyga.

Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z lepszych burgerów, jakie jedliśmy, zarówno wersja z wołowiną jak i z kurczakiem. Do tego smaczne frytki, do których można polecić sos bazyliowy. Ogólnie na plus.

Dziękujemy, domiinikas13

Surf Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Surf Burger? Podziel się wrażeniami!