“przepyszny”
Surf Burger — recenzja

Surf Burger
Nr 3 wśród 14 Szybkie posiłki (Gdańsk)
Opis: SurfBurger to cztery stacjonarne lokale w Gdańsku, lokal w Gdyni, lokal w Sopocie oraz trzy restauracje na kołach stworzone z pasji do pysznych domowych burgerów przyrządzanych z naturalnych i świeżych składników. To SlowFood'owa alternatywa dla wszechogarniającej fali zapiekanek z mikrofalówki czy kebabów przyrządzonych z produktów mięso-podobnych. Bezkompromisowe połączenie jakości i smaku ale bez zbędnego blichtru drogiej restauracji, dostępne dla każdego i na każdą kieszeń. Nasze burgery to zawsze stuprocentowa wołowina, codziennie wypiekane pełnoziarniste bułki na naturalnym zakwasie, świeże nieprzetworzone i "niepryskane" warzywa oraz własne sosy. U nas zjecie także przepyszne burgery wege. Do naszych burgerów serwujemy napoje FritzKola nie zawierające konserwantów ani sztucznych barwników, będące zdrową alternatywą dla bardziej znanych marek. Napijecie się u nas także piwa z polskich i czeskich browarów rzemieślniczych.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

zdecydowanie polecam, bardzo smaczny burger, świeża cieplutka buła, pyszne dodatku i niebiański sos BBQ

Dziękujemy, 141aniap

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Duzo słyszałam dobrego ,ale niestety rozczarowałam sie .Jadłam burgera miesiaca ćwiklaka czy coś podobnego nasakra bez smaku totalna mamałyga.

Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z lepszych burgerów, jakie jedliśmy, zarówno wersja z wołowiną jak i z kurczakiem. Do tego smaczne frytki, do których można polecić sos bazyliowy. Ogólnie na plus.

Dziękujemy, domiinikas13
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Burgery przepyszne! Dość duże porcje, w tej cenie jak najbardziej okej.
Byłem pierwszy raz i na pewno wrócę!

Dziękujemy, bigosstunt
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Pyszna maślana bułka, z dobrym mięchem i nachosami. Frytki z sosem bazyliowym wygrywają. Polecam też burgerami z serem kozim i żurwiną oraz z ananasem. Polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Aguushka

Surf Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Surf Burger? Podziel się wrażeniami!