Gdańsk
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Hotel położony jest niedaleko starego miasta,w cichej okolicy. Pokój był czysty, przestronny,pani w recepcji bardzo miła,Jedyne do czego się mogę przyczepić to śniadania, niezbyt urozmaicone.Ogólnie bardzo polecam ten hotel.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, _jaroszek1
Zrecenzowano: 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

10 na 10. Przywitała nas Pani Dominika na recepcji. Przemiła osoba i bardzo pomocna. Pokazała nam na mapie dokąd warto pójść i co zobaczyć. Pokój przestrzenny, bardzo czysty i nowoczesny. Podróżowaliśmy z 6cio miesięczny dzieckiem. W momencie rezerwacji hotelu prosiłam o łóżeczko turystyczne dla dziecka które było już w pokoju przygotowane. Miękki materacyk, kołderka i poduszeczka to więcej niż się spodziewaliśmy. Łóżko bardzo wygodne. Lodówka i sejf w pokoju. Dziękujemy bardzo i na pewno wrócimy.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Ally121992
Zrecenzowano: 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel w super miejscu w Gdańsku. Pokoje czyste, w środku było wszystko czego potrzeba. Daje 4 z uwagi na śniadania - dla mnie można je bardziej zrobić polskie i dać większy wybór rzeczy typu ser, szynka, parowka na ciepło czy zwykłe bułki. Obsługa ok.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, KarolinaS1966
Zrecenzowano: 12 września 2018 z urządzeń przenośnych

Inni goście napisali już prawie wszystko, nie pozostawiając za wiele możliwości do dodania czegoś nowego.
Dla mnie, osoby która często podróżuje biznesowo, taki mały hotel wypełnia wszystkie oczekiwania za naprawdę przyzwoite pieniądze. Polecam i na pewno będę wracał do tego hotelu przyjeżdżając do Gdańska.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Pawel1973
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2018

Kameralne i bardzo przytulne miejsce. Bardzo dobra lokalizacja, blisko starego miasta i świetnie skomunikowane. Do tego przesympatyczna i bardzo pomocna obsługa. Hotel zadbany i czysty. Śniadania pyszne, z szeroką ofertą wyboru dań nawet dla osób ze specjalną dietą.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, NataliaG5576