“Mega pozytywne miejsce”
Avocado Vegan Bistro — recenzja

Avocado Vegan Bistro
Zamów online
Nr 18 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa dnia niby pomidorowa ale o niesamowitym smaku. Jedzenie przepyszne polecam każdemu, mogę być wegetarianinem jedząc takie przysmaki

Dziękujemy, mistermm222019

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Pomimo że nie jestem wegetarianinem ani wega, i podchodziłem do tego miejsca trochę sceptycznie przemiło się zawiodłem :) cudowne jedzenie, polecam wszystkim, na pewno tu wrócę jak znowu będę w Gdańsku!

Dziękujemy, kamil_jareczek
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

gdyby tak wyglądała wszędzie kuchnia wegańska to pewnie zostałabym weganką :)
Poszliśmy z mężem z ciekawości, ponieważ do przepięknej ulicy Wajdeloty mieliśmy blisko. Przechodząc obok kolejny dzień koło osób tam jedzących - oczy wychodziły nam z orbit :). My mięsożerni postanowiliśmy tam wpaść.... Nie dość, że jedzenie zjawiskowo piękne to okazało się niezwykle pyszne. Szkoda, że wcześniej tam nie wpadliśmy bo codziennie moglibyśmy coś tam popróbować. Tom kha kompletnie nas zaskoczyła pełnią smaku, nie jedliśmy takiej nawet w Tajlandii.

Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Avocado to jedna z najpyszniekszych miejscowe wegańskich, jakie znam. Obsługa zawsze doradzi i podpowie. Każda wizyta w Avocado to czysta przyjemność. Jedynym minusem jest mała liczba miejsc.

Dziękujemy, Kamila_Gry
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pierwsza klasa, schabowy sojowy wspaniały, ziemniaczki cudowne. Bardzo dobra firmowa lemoniada. Ceny przystępne, fajny wystrój w środku. Polecam każdemu wpaść do Avocado!

Dziękujemy, madulka

Avocado Vegan Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Avocado Vegan Bistro? Podziel się wrażeniami!