Gdańsk

“Piękna pizza”
Oliwa Do Ognia — recenzja

Oliwa Do Ognia
Nr 51 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Pizza
Opis: Piec opalany drewnem w połączeniu z oryginalnymi włoskimi składnikami tworzy pizze o wspaniałym aromacie, idealnej chrupkości i niepowtarzalnym smaku. OLIWA DO OGNIA to miejsce położone w centrum Gdańska, gdzie codziennie macie okazję przekonać się czym jest jakość. Nasza druga lokalizacja mieści się w sercu Gdańska Wrzeszcz przy ulicy Romana Dmowskiego 3 we Wrzeszczu (na wprost C.H. Manhattan)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Taką od was dzisiaj pizzę dostałam. Ciężko doszukać się w tym pomyłki. Wydajecie spalony, gorzki i zimny produkt, a na stronie zdjęcia z photoshopa. Zamówiłam z dowozem do domu, ciężko coś takiego reklamować. Powinnam otwierać jedzenie przy kurierze? Czy wziąć taksówkę i wam to odwieźć do kuchni?

10  Dziękujemy, wybrednek

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cienkie doskonale ciasto. Pizza szybko podana. Lokal jest bardzo mały i w zasadzie powyżej 2 osób będzie problem usiąść. Ale ogólnie bardzo polecam

Dziękujemy, marcinkA911WW
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Pyszna pizza w niskiej cenie, obsługa szybka, pizzę dostaliśmy dosłownie po 5 minutach. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Konwron
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza podana chwile po zamówieniu, cienkie ciasto i bardzo dobre składniki. Cenowo też bardzo przystępnie

Dziękujemy, julanied
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Ot taki sobie włoski bar bistro. Na pewno nie dla rodzin z dziećmi i na pewno nie na romantyczny obiad. Bardziej dla zgłodniałych studentów czy turystów, żeby tylko zjeść i wyjść. Głośna muzyka, straszna ciasnota, nie za czysto, obsługa niemiła, klimat mało włoski, ogólnie nieprzyjemnie się tam siedziało. Pizza ok, ale na pewno nie najlepsza w trójmieście i nawet pewnie nie w top10. Raczej już tu nie wrócę.

1  Dziękujemy, Mihau R

Oliwa Do Ognia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Oliwa Do Ognia? Podziel się wrażeniami!