Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

100 % satysfakcji, dobra kuchnia, świetny design . Byliśmy z psem hotel przyjazny zwierzakom . Lekcje jogi' rowery do dyspozycji gości . Miła obsługa , czysto. Hotel wypas pod względem atmosfery. Ładne wnętrza. . Po prostu lux.

Dziękujemy, aniazubiec
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GM_Puro_Gdansk, Dyrektor generalny, PURO Gdańsk Stare MiastoOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dzień dobry Aniazubiec,

dziękujemy bardzo za wybór naszego hotelu i za tak wspaniałą opinię. Bardzo doceniamy szczerych gości i cieszymy się, że sprostaliśmy oczekiwaniom - pracujemy na 100 % ;), również dla psiaczków ;)

Zapraszamy ponownie do odwiedzin, także naszych pięknych hoteli w innych miastach ;)

Pozdrawiamy serdecznie,

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Hotel bardzo nowoczesny, jednak z duszą i klimatem. Wybraliśmy ten obiekt na nasz tygodniowy pobyt w Gdańsku po kilku latach i byliśmy zachwyceni ilością udogodnień, życzliwością obsługi. Położenie hotelu ułatwia zwiedzanie. Serdecznie polecamy :)

Dziękujemy, KBGGG

Dzień dobry KBGGG,

Dziękujemy bardzo za piękną opinię ;) i oczywiście pobyt w naszym hotelu.
Bardzo doceniamy tak szczere oceny i serdecznie dziękujemy za wszelkie polecenia ;)

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Pokój czysty i zadbany, wygodne łóżko, niestety klimatyzacja nie działa, na tablecie do obsługi można ustawiać grzanie lub chłodzenie, nic się nie zmienia.. Przy wyższych temperaturach zewnętrznych w pokoju robi się 27-28 stopni - ciężko zasnąć w takiej temp.,a żeby przewietrzyć możliwości brak. Wydaje mi się że przy tym standardzie można wymagać żeby pokój był klimatyzowany. Poza tym mają ciekawy bar na ostatnim piętrze z dobrymi alkoholami, z którego jest świetny widok na panoramę Gdańska.

Dziękujemy, ppcel
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GM_Puro_Gdansk, Dyrektor generalny, PURO Gdańsk Stare MiastoOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Dzień dobry ppcel,

Dziękujemy bardzo za opinię i oczywiście pobyt w naszym hotelu. Cieszę się, że docenił Pan nasze łóżka, czystość w hotelu i ciekawy bar;).
Zapewniam również, że klimatyzacja działa bardzo dobrze, czasem, zwłaszcza przy tak wysokich temperaturach zdarzą się błędy systemowe, jednak radzimy sobie z nimi na bieżąco.
Prosimy zawsze gości, aby zgłaszali wszelkie usterki, jako, że uważamy iż standardu trzeba a nie tylko "można" wymagać ;).
Przepraszam oczywiście za wszelkie niedogodności związane z usterką.

Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Puro to wyjątkowe i przyjemne miejsce w sercu Gdańska. Wyśmienite śniadania dla każdego smakosza. Przyjazna atmosfera i bardzo miła obsługa, szczególnie Recepcjonista Paweł dziękuje i gorąco polecam!

Dziękujemy, HannaS2437
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GM_Puro_Gdansk, Dyrektor generalny, PURO Gdańsk Stare MiastoOdpowiedź udzielona 26 lipca 2019

Dzień dobry HannaS2437,

Dziękujemy bardzo za piękną opinię ;) i oczywiście pobyt w naszym hotelu.
Bardzo doceniamy wyróżnienie Pawła i serdecznie dziękujemy za wszelkie polecenia ;)

Zrecenzowano: 12 lipca 2019

To juz kolejne Puro na naszej drodze wakacyjnej
Niesamowite miejsce i oczywiscie jak to przystalo na obsluge na duza piatke. Na pewno tu jeszcze raz wrocimy ale juz ze swoimi dziewczynami.
Opiniujacy
Marcel i Andrzej

Dziękujemy, Andrzej S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GM_Puro_Gdansk, Dyrektor generalny, PURO Gdańsk Stare MiastoOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Dzień dobry Andrzej S,

Dziękujemy bardzo za odwiedziny gdańskiego PURO;) i za tak wspaniałą ocenę.
Bardzo się cieszymy, że odwiedzają nas goście, którzy doceniają nasze walory i najlepszą obsługę ;)

Czekamy z niecierpliwością na kolejne wizyty i pozdrawiamy z pięknego Gdańska ;)