“max taxi”
Gdansk Shuttle — recenzja

Gdansk Shuttle
Nr 5 wśród 52 Wycieczki (Gdańsk)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Oferujemy Państwu zarówno komfortowy przewóz z lotniska do hotelu, jak i zorganizowane wycieczki po Trójmieście i okolicach - Zamek w Malborku, Muzeum Stutthof, Kaszuby.
Przydatne informacje: Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, Zajęcia dla młodzieży, Zajęcia dla małych dzieci
Zrecenzowano 21 stycznia 2017

Polecam max taxi z lotniska w Gdansku.Kierowca mily,uczynny.Podroz komfortowa.Cenne wskazówki.Super wybor .Naprawde wszystko super.

Dziękujemy, mikido2017
Napisz recenzję
Gdansk Shuttle — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 17 grudnia 2016

super obsługa, kierowca Jacek mega sympatyczny, pomocny i wesoły. Czekał na lotnisku z tabliczką z imieniem i nazwiskiem. Polecam :)

Dziękujemy, Patrycja B
Zrecenzowano 4 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Miła i sympatyczna obsługa z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do klienta, szybko, sprawnie, służą pomocą, gorąco polecam.

Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano 28 października 2016 z urządzeń przenośnych

Zadowolenie klientow z malymi dziecmi na ktorych bezplatnie czekaly foteliki zupelnie za darmo jest bezcenne.Profesjonalizm !

1  Dziękujemy, Pawel C
Zrecenzowano 12 września 2016

Z tego miejsca pierwszy raz poleciałem w świat, Czuje sie tutaj bezpiecznie, nigdy sie nie rozczarowałem, obsługa ok, czysto, nawet da sie coś zjeść polecam

Dziękujemy, 450dr1967

Gdansk Shuttle — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Gdansk Shuttle? Podziel się wrażeniami!