“beznadzieja!!”
Chilly Willy — recenzja

Chilly Willy
Nr 537 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Meksykańska
Opis: Chilli Willy to restauracja oraz klub. W tygodniu zapraszamy na pyszne dania meksykańskie oraz polskie a weekendami na prawdziwe dobre Imprezy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu

beznadziejne jedzenie, dlugi czas oczekiwania. odradzam zupe rybna, to jest sama woda. jesli chodzi o ryby smazone, sa bez smaku i suche. cena 17 zl za zupe z wody z kilkoma ziemniakami to kpina...

Dziękujemy, uaszek

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Usytuowanie j/w. Wystrój latynoski ( Meksyk i Kuba). Dobre potrawy z ryb: zupa z dorsza, smażone . W karcie tez potrawy meksykańskie. Ceny umiarkowane. Smacznie.

Dziękujemy, ryszardm124
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Ryba z głębokiego tłuszczu, zero przypraw - jak na knajpę przy samej plaży żenada. Surówki podane do ryby - z młodej i kiszonej kapusty - tak słodkie i mdłe, że mogłabym wcisnąć dzieciom udając, że to deser. Żeby było śmieszniej za ketchup do frytek płaci się złotówkę. Na plus, duże porcje choć cóż z tego skoro jedzenie na prawdę słabe.

Dziękujemy, 1_zaco
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie polecam. Rosół nie do zjedzenia. Pomidorówka jeszcze w miarę dawała radę. Synchronizada to porażka. Miała być z warzywami i kurczakiem. Kurczak chyba taki jak do kebaba, z warzyw to było trochę cebuli i kilka fasolek czerwonych, ser żółty najgorszej jakości. Mi nie smakowało.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, V5843PGannat
Zrecenzowano 21 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam. Byliśmy z rodziną miło zaskoczeni. Na posiłek czekaliśmy zaledwie kilkanaście minut. Jedzenie bardzo dobre z pysznymi surówkami. Duże porcje a do tego bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam!!!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 237dawidr

Chilly Willy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chilly Willy? Podziel się wrażeniami!