“Żenada, niech już zamkną te budę.”
Kmar - Bar Mleczny — recenzja

Kmar - Bar Mleczny
Nr 283 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Niezle odlecieliscie... odwiedziłem po paru latach przerwy i po prostu ceny mnie przeraziły. Pierogi ruskie (6 szt) ze skwarkami 13 złotych? No i ceny cenami, ale zeby nawet ruskie spieprzyc to trzeba umieć...Grube ciasto, w sumie to były pierogi z twarogiem w dodatku kwaśne. W topowej pierogarni w Gdańsku na M pierogi kosztują 18 zł i jest ich 10 sztuk + sosy. W miłej restauracji, gdzie kelnerki mówią proszę, dziękuje i zapraszamy ponownie, a nie co ta patologia u was. Widzę ze kmar to już zmierza po równi pochyłej na dno. I nie mówcie ze „trzeba podnieśc ceny” bo są bary mleczne, które maja ceny na ciagle normalnym poziomie - w Warszawie pyszne pierogi w barze kosztują 8 zł. Dziękuje i nie do zobaczenia.

Dziękujemy, Kuba L

Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka lat temu bywając w Gdańsku z przyjemnością stołowałem się w t miejscu. Ponieważ jestem smakoszem pierogów ruskich od tego dania zaczynam. Pamiętam ruskie z Kmara jako smaczne i w dużej ilości. Podobnie zrobiłem i tym razem. Pierwsze zaskoczenie cena: 10,00zł. Drugie ilość myślałem, że będzie ich więcej, trzecie wykonanie. Ciasto nie dość, że grube to twarde i niedogotowane. Jedyny plus to pyszne skwarki. A teraz porównanie na fotografiach. Na pierwszej pojedyncza porcja z Kmara za cenę 10zł, na drugiej podwójna (!) porcja z baru Miś we Wrocławiu za cenę ~11,50zł. Dodam, że te Wrocławskie są smaczniejsze. Wniosek: niestety w Kmarze drogo, mało i niezbyt smacznie.

Dziękujemy, janb376
Zrecenzowano 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre polskie jedzenie, prawie jak u babci. Duże porcje i przystępne ceny. Niestety obsługa pozostawia wiele do życzenia. Odwiedziliśmy lokal w porze śniadaniowe, obsługiwała nas Pani, w krótkich włosach, ubrana w spodnie dresowe do kolan i koszulkę. Pani bardzo wzdychala i przewracala oczami, tak jak byśmy sprawiali jej problem. Po jakimś czasie dołączyła druga Pani, która w ogóle nie patrzyła klientom w oczy, podczas obsługiwana. Mówiła, patrząc gdzies w ścianę. Miała kręcone włosy spięte w kucyka i część głowy ogoloną. Następnie przybyła inna pani, starsza od dwóch pierwszych, w blond włosach, bardzo miła. Moim zdaniem obsluga powinna być ubrana w jednakowe koszulki, albo może powinna mieć identyfikatory, bo inaczej ciężko powiedzieć kto pracuje w lokalu a kto jest klientem. Myślę że jest to również bardziej profesjonalne niż spodnie dresowe.. Moja ostatnia uwaga jest fakt, że Pani w kręconych włosach dostała jakąś przesyłkę. Inna osoba z kuchni przyniosła ją do przodu i zaczęła się głośna dyskusja co było zamówione, kto będzie płacił itp itd. Wydaje mi się że takie tematy nie powinny być poruszane przy klientach.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Zlosnica00
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie ,przystępna cena w porównaniu do nadmorskich pseudo restauracji . W porze obiadowej i nie tylko ...spora kolejka głodnych klientów . Dobre Jedzenie i nie ma co porównywać do restauracji gdzie masz cieszyć się ozdobnym talerzem i malutką porcja
Ty przychodzisz się najeść !

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, przemop462
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bar mleczny jakich mało, w weekend cierpliwości, takie kolejki, ale to chyba o czymś świadczy. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 421ajat

Kmar - Bar Mleczny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kmar - Bar Mleczny? Podziel się wrażeniami!