“Zawsze pysznie, takiej sałaty nie zjesz nigdzie”
LULA food & drink — recenzja

LULA food & drink
Nr 115 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch
Opis: W Luli jedzenie to uczta dla wszystkich zmysłów. U nas czas się zatrzymuje, można porozmawiać i odpocząć. Wykorzystujemy tylko świeże produkty. I to nie jest marketingowy banał! Nasze warzywa są chrupiące, owoce soczyste, mięso najwyższej jakości, a ryby prosto z sieci. Sami przygotowujemy konfitury, pieczemy mięso, marynujemy śledzie, robimy makarony i pieczemy ciasta. Zaskoczymy Was naszymi naparami ze świeżych owoców i ziół, lemoniadą ogórkową, lawendową czy różaną. A wieczorem zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju ululałki, czyli nasze wariacje alkoholowe oparte na niezwyczajnych składnikach. Jeśli chcesz smacznie zjeść i skosztować niebanalnych napojów jesteś w najlepszym miejscu!

Restauracja zasługuje na polecenie, wszystkie dania są pyszne. Pomysłowe zupy i przystawki które są smaczne! Znają się na makaronach i risottach! Podawane sałaty są mistrzostwem- ich jedzenie sprawia przyjemność, dodatki są bardzo starannie dobrane i smaczne. Lulowe lemoniady godne spróbowania! Miejsce, które warto odwiedzić ❤️.

Dziękujemy, Anna M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dziekujemy, Kierownik ds. gości, LULA food & drinkOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo mocno za recenzję! Cieszymy się, że wszystko smakuje i „pasuje”! :)) Pozdrawiamy serdecznie, Lula food&drink

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Bardzo miła obsługa, a jedzenie jeszcze lepsze. Smak potraw podkreśla naturalny, domowy sposób ich sporządzania. Makarony domowej roboty, a Hamburger ze świeżo zielonego mięsa. Widać standardy europejskie.
Polecam

Dziękujemy, msz5555
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dziekujemy, Kierownik ds. gości, LULA food & drinkOdpowiedź udzielona 25 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za odwiedziny i recenzje. Cieszymy się, że wszystko smakowało. Pozdrawiamy serdecznie, Lula :)

Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa ,fajna atmosfera i przepyszne jedzenie !!Polecam to miejsce na kolacje czy obiad we dwoje !)

Dziękujemy, elizaa833
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dziekujemy, Kierownik ds. gości, LULA food & drinkOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Dziękujemy bardzo za recenzje! Cieszymy się, że stanęliśmy na wysokości zadania! :) Pozdrawiamy serdecznie, Lula

Zrecenzowano 19 czerwca 2019

Obsługa dobra+, chłodnik ciekawy, ale danie główne to gorzej niż porażka, bo to mogę jedynie określić jako oszustwo. Mięso [rostbef], które zazwyczaj trafiało niegdyś na talerz po wygotowaniu jako sztuka mięs w sosie np. chrzanowym, ja otrzymałem jako stek za 59 zł. Dużą jego część zje moja kotka bo ja nie byłem w stanie go pogryźć.
A pamiętam, że ten lokal zaczynał świetnie i budził duże nadzieje.

Dziękujemy, krajewski1954
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dziekujemy, Kierownik ds. gości, LULA food & drinkOdpowiedź udzielona 21 czerwca 2019

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Bardzo nam przykro, że wrażenia były tak negatywne. Z pewnością przyjrzymy się sprawie, ponieważ chcemy, aby każdy gość był najedzony i zadowolony. Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano 26 lutego 2019

Bardzo smaczne jedzenie, domowe i takie wypieszczone, porcje solidne, dobre wina, a desery pyszności , warto zabrać rodzinę na niedzielny obiad, - jedyna wada to trzeba rezerwować miejsca, bo długa kolejka :-)

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Maya K

LULA food & drink — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w LULA food & drink? Podziel się wrażeniami!