“Burger i pizza”
Bistro Pobitegary — recenzja

Bistro Pobitegary
Nr 75 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Amerykańska, Włoska, Polska, Skandynawska, Słoweńska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opis: POBITEGARY to wspolne marzenie dwoch przyjaciol stworzenia nowego miejsca na gastronomicznej mapie Gdanska. Lokal miesci sie w dawnej pizzerii "Robertino", jest to polaczenie przyjazni grafika i kucharza, dzieki ktorym stworzyl sie mily klimat z zabawa polska kuchnia :)

To nie pierwsza wizyta tutaj. Trzymają poziom. Pizza jest godna polecenia, postanowiłam spróbować burgera i się również nie zawiodłam. Mają duże obłożenie ale obsługa się stara. Uwaga: to jest naprawdę miejsce dla rodzin z dziećmi, więc jak komuś przeszkadzają, to niech tego miejsca nie wybiera. A jak ma własne, to nawet jest malutka kuchenka do zabawy.

Dziękujemy, Turbopusheen

Przyjechaliśmy tu po raz drugi na śniadanie, po tym jak nam smakowało pierwszym razem . Dziś inne sniadanie ale równie smaczne ! Na obiad również miejsce godne polecenia, do którego miło się wraca! Polecam serdecznie! Tak trzymać !

Dziękujemy, piotrt817
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Śledzik na chruście z kiszonej kapusty extra. Zupa rybna rewelacyjna. Dorsz pyszny. Atmosfera bardzo przyjemna, obsługa miła i profesjonalna, warto!

Dziękujemy, 718konrad
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bistro Pobite Gary w Gdańsku na Żabiance to świetne miejsce, z ciekawym klimatem, w którym serwują przepyszne jedzenie. To z tego powodu, restauracja zdobywa nagrodę Gault&Millau rok w rok juz od kilku lat. Oprócz super atmosfery i pysznego jedzenia na pochwale zasługują również osoby obsługujące gości. Krótko mówiąc rewelacja!!!!

Dziękujemy, bluebird4007
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam kilka razy. Ładne wnętrze, miła i profesjonalna obsługa. Burgery w porządku. Menu śniadaniowe i jajka w koszulkach pyszne, polecam.

Dziękujemy, hympf

Bistro Pobitegary — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bistro Pobitegary? Podziel się wrażeniami!