“Przepysznie!”
Bistro Pobitegary — recenzja

Bistro Pobitegary
Nr 75 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Amerykańska, Włoska, Polska, Skandynawska, Słoweńska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opis: POBITEGARY to wspolne marzenie dwoch przyjaciol stworzenia nowego miejsca na gastronomicznej mapie Gdanska. Lokal miesci sie w dawnej pizzerii "Robertino", jest to polaczenie przyjazni grafika i kucharza, dzieki ktorym stworzyl sie mily klimat z zabawa polska kuchnia :)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bistro Pobite Gary w Gdańsku na Żabiance to świetne miejsce, z ciekawym klimatem, w którym serwują przepyszne jedzenie. To z tego powodu, restauracja zdobywa nagrodę Gault&Millau rok w rok juz od kilku lat. Oprócz super atmosfery i pysznego jedzenia na pochwale zasługują również osoby obsługujące gości. Krótko mówiąc rewelacja!!!!

Dziękujemy, bluebird4007

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam kilka razy. Ładne wnętrze, miła i profesjonalna obsługa. Burgery w porządku. Menu śniadaniowe i jajka w koszulkach pyszne, polecam.

Dziękujemy, hympf
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Choć z zewnątrz i wewnątrz wygląd nie zachęca do wejścia na obiad jedzenie jest jednak naprawdę b.dobre.
Nie jest to jakaś wykwintna kuchnia z wyszukanymi potrawami ale może właśnie w prostocie jest siła .
Zupa pomidorowa jest najlepsza jaką jadłem w swoim życiu , coś wspaniałego.
Reszta dań też b.dobrej jakości i smacznych.
Jak ktoś nie przywiązuje uwagi do komfortu i chce zjeść w miarę tanio przyzwoity posiłek to ta restauracja powinna spełnić oczekiwania.
Jestem mile zaskoczony .
Tak trzymać !

Dziękujemy, Jarek K
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Miła opsuga kazdy moze znaleść coś dla siebie. Duze porcje i ceny proporcjonalne do wielkości i jakości dań

Dziękujemy, Odyssey10595418235
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Bardzo smaczne jedzenie, podane w wyrafinowany sposób, szczególnie warto skusić się na ryby, wystrój bistro również ma swój urok i ma w sobie coś wyjątkowego. Bardzo fajne miejsce, serdecznie polecam !!!!

Dziękujemy, karozjada

Bistro Pobitegary — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bistro Pobitegary? Podziel się wrażeniami!