“Bardzo przeciętnie.”
Wook Restauracje — recenzja

Wook Restauracje
Nr 647 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Chińska, Tajska
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie miałem wielkich wymagań względem restauracji w centrum handlowym ale dla kogoś szukającego kuchni azjatyckiej wizyta w tym lokalu będzie rozczarowaniem. Jedzenie słabo doprawione, zbyt tłuste i za mocno wysmażone. Na plus obsługa, czas realizacji zamówienia i przyjazne ceny.

Dziękujemy, blazejdoro

Zrecenzowano 16 czerwca 2019

To co tam podają to profanacja kuchni Chińskiej.
Ryż jaśminowy rozgotowany, kleisty ( jest jaśminowy tylko z nazwy ).
Kurcza słodko kwaśny sam keczup i ananas mistrzostwo amatorszczyzny....
Nie polecam strata pieniędzy, więcej a Chin mają zupki błyskawiczne niż dania podawane w tym lokalu.

Dziękujemy, Kol321
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie w tej restauracji niestety się pogorszylo i to bardzo. Kiedyś była to jedna z moich ulubionych jednak nigdy więcej tam nie pojadę. Jedzenie niesmaczne, czuć że smażyło się w kilkukrotnie użytym oleju. Panierka tak źle zrobiona że odchodzi od mięsa... Bardzo słabo.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Małgorzata G
Zrecenzowano 20 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wróciłam do tej restauracji po kilku latach i niestety był to zły wybór. Jedzenie okropne, tłuste i właściwie bez smaku. Herbata z hibiskusem i malinami sama woda z syropem nie polecam. Lepiej już pójść na jedzenie do ikea

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Magdaja
Zrecenzowano 23 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie okropne, bez smaku, tluste, herbata hibiskus-malina z grejfrutem, imbirem, miodem i rozmarynem powinna miec intensywny smak i slodkosc, a czuje sie wode z rozmarynem. Mimo moich uwag na temat posilku obsluga totalnie mnie zignorowala twierdzac, ze nikt nie narzekal. OHYDA nie polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Dorvisor

Wook Restauracje — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wook Restauracje? Podziel się wrażeniami!