“Pysznie, szybko i ze smakiem😁”
Da Grasso Pizza — recenzja

Da Grasso Pizza
Zamów online
Nr 449 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Bardzo gorąco polecamy!! Jedzenie pyszne, dowóz bardzo szybko i sprawnie, następnym razem napewno wybierzemy da grasso!

Dziękujemy, Maluszek123

Zrecenzowano 8 lipca 2019

Właśnie zjadłam pizzę "Viola" - z mozarellą? (chyba pizzarellą i to wstrętna gumowata). Miały być oliwki i pomidory suszone. Były. Na dużej pizzy jakieś kilkanaście sztuk, no może 20. Jeśli chodzi pomidory, to po pokrojeniu pizzy na kawałki trzeba było mieć szczęście, żeby na jakąś cząstkę trafić. Ciasto to gumowata gruba buła! Zjadłam trochę tylko dlatego, że nie miałam nic innego na obiad. NIGDY NIE JADŁAM TAK ZŁEJ PIZZY!

Dziękujemy, jak11111
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pies by tego nie ruszył! Lazania jak można to tak nazwać, bo nie dało się przełknąć, nie dobre i bez smaku. Kebab z frytkami jak guma! Nie polecam

Dziękujemy, Pati F
Zrecenzowano 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Szybko, bardzo bogato do tego mega sosy. I pełna wyrozumiałość gdy zamykają lokal, a stoisz w drzwiach i błagasz o swój placek z mięsem i serem.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Wojtgda
Zrecenzowano 8 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem stałym klientem od 2 miesięcy. Zawsze zamawiam jedzenie z dostawą pod ten sam adres lecz dziś Pani odbierająca telefon odmówiła mi dowozu twierdząc, że nie dowoza. Jestem niezadowolony.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, dawid k
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GrzegorzP2240, Właściciel, Da Grasso PizzaOdpowiedź udzielona 11 marca 2019

Dzień dobry,

Proszę o informację jaki to adres. Bo jak jest po za naszym rejonem to dowozimy jak mamy możliwość, ale jak mamy dużo zamówień to musimy odmawiać i trzymać się rejonu by czasy dostaw były dla klientów akceptowalne. W ten czas nie robimy wyjątków.

Pozdrawiam

Da Grasso Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Da Grasso Pizza? Podziel się wrażeniami!