“Wege burger”
Classic Restaurant — recenzja

Classic Restaurant
Nr 199 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Amerykańska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Niestety wegetariańskich opcji bardzo niewiele. Burger z mozarella to jakaś lipa. Pomidory jakieś bez smaku, sałata z gmo. Frytki miękkie jak muł w jeziorze. Piwo dobre.

Dziękujemy, Merrryk

Zrecenzowano 8 września 2019

Chcieliśmy po raz 3 zjeść w Classic w Oliwie. Poczekaliśmy na przydzielenie stolika na lewo od wejścia. Przez 15 min nikt nie przyniósł nam menu. Para która zajęła miejsce za nami dostała karty, nas kelnerka ominęła. Wyglada na to ze nie ma przydzielonych osób do poszczególnych sekcji skutkiem czego łatwo jest ominąć niektórych klientów. Ostatecznie rzucono nam na stół jedna porwana kartę, kelnerka patrząc w przeciwna stronę wybełkotała ze doniesie drugą ale narazie nie ma... przykre doświadczenie, nie dla samego jedzenia w końcu odwiedza się restaurację.

Dziękujemy, GoscHedonistka
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super deser palce lizać najlepsze amerykańskie jedzenie w pomorskiemprzemiła obsługa krótki czas oczekiwania na dania, mega duże porcje. American way...

Dziękujemy, Eweli K
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Miejsce to odwiedzam co jakiś czas. Wracam tam, bo zawsze mi wszystko smakuje. Jest też miła atmosfera, ale czasami jest sporo rezerwacji i kiedy wchodzi się z ulicy to mają jakiś jeden stolik w średnim miejscu. Ceny- wysokie. Za obiad, deser i coś do picia trzeba dać ok 90-100 zł za osobę.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Gdanskvisitor
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam pierwszy raz ze znajomą. Jedzenie bardzo dobre i spore porcje. Klimat całkiem fajny i obsługa miła. Myślę że jeszcze zajrzę.
Na zdjęciu - grillowana pierś z kurczaka z ananasem i zapiekanym ziemniakiem. Na drugim planie pyszne krewetki.

Dziękujemy, alicja171

Classic Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Classic Restaurant? Podziel się wrażeniami!