“20 lat mineło”
Restauracja Ritz — recenzja

Restauracja Ritz
Nr 7 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 11 września 2019

Dziś mieliśmy przyjemność spędzić 20 rocznice ślubu w cudownej restauracji z mega pysznym jedzeniem którego nie zjecie w pierwszej lepszej restauracji było przepysznie.
Ceny nie jest tanio ale warto polecamy w 100 % na pewno wrócimy.
Obsługa opowiada o jedzeniu w końcu spotkaliśmy kelnerów a nie podawaczy
Kelner w okularach mega pozytywny super należy mu się premia oby więcej takich ludzi w obsłudze

Pozdrawiamy Ania i Sławek

2  Dziękujemy, Anna510133

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Ostatnia wizyta w marcu - a teraz kolejna okazja: wizyta zagr. Przyjaciół. Wybraliśmy menu degustacyjne, dla mnie smaki częśćiowo znane (choćby klasyka: pyszne torciki z buraków, ale dania główne to znowu pełne zaskoczenie. Świetnie, goście zadowoleni, wina przednie. Do obsługi też nie mam zarzutów. Brawo, Ritz. Czas leci, a forma nadal najwyższa, w Trójmieście to prawdziwa rzadkość.

4  Dziękujemy, CezaryLL
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

W karcie nie ma zbyt dużo dań wegetariańskich i mieliśmy problem, żeby cokolwiek wybrać ale z pomocą przyszła sama właścicielka - Pani Basia i z marszu zaproponowała nam 4 cudowne propozycje dań, z których wybraliśmy jedno - risotto ze słonecznika z kurkami, boczniakami królewskimi i borowikami w sosie rozmarynowym. Było cudownie. Poza tym muszę polecić świetny chłodnik z buraków i (!) porzeczek. Długo będę wspominał tę wizytę.

2  Dziękujemy, lisek1996
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziękujemy Basiu Ritz za kolejną wspaniałą wyprawę kulinarną. Dziś zabraliśmy na tą przygode znajomych i rodzinę z Warszawy, którzy bardzo lubią uczęszczać do różnych restauracji w stolicy ,a Restauracje Ritz znali z naszych opowieści i zdjęć dań które
wysłaliśmy z każdej naszej wizyty.Weganie byli zachwyceni risotto ze słonecznika i boczniaki, prawdziwkami, my mięsożrecy z przyjemnością powtórzylismy
labraksa i polędwiczki wieprzowe podane w wyjatkowy sposób.Desery , startery , brak słów aby opisać rozkosz z delektowania się tymi dziełami. Wracając do hotelu w Gdyni całą drogę rozmawialiśmy o daniach, które smakowaliśmy i podziwialiśmy talent Basi Ritz.Dziękujemy za wspaniałe chwile

4  Dziękujemy, nurul77
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po wizycie u niezwykle sympatycznego teamu Basi Ritz, czujemy się zobowiązani by opisać nasza opinie. Bardzo profesjonalna obsługa, miła i uprzejma z Basią Ritz na czele, która ugościła nas jak wyczekiwanych gości. Jedzenie było przysłowiowym : niebem w gębie ! Nawet nasze marudne pociechy były wysłuchane i zachwycone potrawami ! Największym komplementem dla każdej kuchni jest / gdy 6 latek wydaje z siebie oh i ah. Do tego uzupełnieniem jest przykładnie wyposażona toaleta ! Wzór dla innych. Serdecznie dziękujemy i wpraszamy się na przyszłość

4  Dziękujemy, bigirek

Restauracja Ritz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Ritz? Podziel się wrażeniami!