“Powyżej oczekiwań ! Znakomita !”
Restauracja Ritz — recenzja

Restauracja Ritz
Nr 6 wśród 708 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 13 października 2018

Lokal elegancki, choć w oszczędny , wręcz lekko ascetyczny sposób . Kuchnia wyśmienita ! Nigdy nie wpadłbym na to , że można zrobić takie cuda z buraków czy groszku . Kaczka i ryba cudo a risotto ( nietypowe , ze słonecznika ) fenomenalne . Świetnie wybrane przez obsługę wina . Zresztą obsługa także wysoki poziom ; w pełni profesjonalna , nie nachalna lecz pomocna obecność .Ceny nie są niskie ale uczciwie mówiąc za tą jakość nie są wygórowane . Na pewno wrócimy ! Pozdrawiamy całą załogę wraz z szefową .

Termin wizyty: wrzesień 2018
3  Dziękujemy, TRL1000
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RestaurantRitz, Właściciel, Restauracja RitzOdpowiedź udzielona 28 października 2018

Drogi TRL1000,

dziękujemy serdecznie za wizytę i czas poświęcony na napisanie recenzji.

Cieszymy się, że trafiliśmy w Państwa gusty i że potrafili Państwo docenić nasze starania. W naszą pracę wkładamy nie tylko pasję, lecz również i serce, więc słowa uznania dodają nam skrzydeł i pozwalają zapomnieć wszystkie trudy.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!

Basia Ritz & Team

Zrecenzowano 10 października 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restauracje w zwykły dzień tygodnia. Gości nie za dużo, ale restauracja nie była pusta. Dania conajmniej ciekawe. Na pierwszy rzut oka może się wydawać ze kompozycja smaków raczej. Iw przypadnie do gustu. Jednak juz po pierwszych kęsach mile zaskoczenie. Danie nie za duże,ale smaczne. Desery dość blado wypadają w obliczu dan głównych. Udany pobyt, poleciliśmy znajomym

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, RobertoPL
Zrecenzowano 30 września 2018

Restauracja serwuje wg mnie jedne z najlepszych dań w Gdańsku. Pod względem jakości, jest to absolutna czołówka. Niesamowite wrażenie robi, jak każdy zastyga z poważną miną, kiedy zaczyna jeść:) Każde danie to prawdziwy majstersztyk, warto tego spróbować.

Termin wizyty: październik 2017
4  Dziękujemy, Trail820040
Zrecenzowano 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne menu degustacyjne. Nalewka z aronii na koniec spotkania była miłą niespodzianką. Postaramy się kiedyś jeszcze odwiedzić to miejsce, bo warto.

Termin wizyty: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, martabQ326WF
Zrecenzowano 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Niesamowite doznania smakowe, zaskakujące połączenia struktur i smaków na długo pozostaną w mojej pamięci. Dania wyczarowane przez Basię wyglądają jak małe dzieła sztuki i kuszą aby ich skosztować. Byłam w kulinarnym niebie! Sylwia.

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Nomad91759

Restauracja Ritz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Ritz? Podziel się wrażeniami!