“Jedzie i obsługa super. ”
Pierogarnia Mandu — recenzja

Pierogarnia Mandu
Nr 25 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Czas oczekiwania na pierogi był ok 30 min, ta informacja została nam również tak przekazana przez kelnerke. Kelnerka była bardzo miła i wiedziała jak rozmawiać z klientem, na każde pytanie potrafiła odpowiedzieć.
Pierogi jakie zamówiliśmy były bardzo dobre.
Wszystkim którzy chcą zjeść dobre pierogi w miłej atmosferze, polecam ten lokal.

Dziękujemy, Michal J

Pyszne pierogi. Obsługa bardzo miła i pomocna.Czas oczekiwania bardzo krótki ok 30 min. Lokal bardzo czysty.

Dziękujemy, Ewa M

Jak pierogi to tylko w Mandu❤️ nie jadłam lepszych pierogów. Pierogi z pieca to moi faworyci, nigdy się nie zawiodłam. Serdecznie polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, adrianakro

Skuszeni dobrymi recenzjami wzięliśmy pierogi ruskie i z borowikami, były znosne ale hitem był krem z ziemniaków. Obsługa super.

Dziękujemy, bogdan z

Do Mandu chodzę od początku powstania. Ani razu nie zawiodłam się na jakości dań. W karcie jest wiele stałych pozycji, ale menu jest częściowo zmienne, więc od lat wracam tam posmakować czegoś nowego. Lokal w Oliwie jest dużo bardziej kameralny, idealny na randkę albo obiad w samotności. Ten w Gdańsku wydaje się być bardziej oblegany i ma bardziej rodzinny klimat

Dziękujemy, kari-flo

Pierogarnia Mandu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Mandu? Podziel się wrażeniami!