Gdańsk

“Pierogi warte grzechu ”
Pierogarnia Mandu — recenzja

Pierogarnia Mandu
Nr 25 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Jak pierogi to tylko w Mandu❤️ nie jadłam lepszych pierogów. Pierogi z pieca to moi faworyci, nigdy się nie zawiodłam. Serdecznie polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, adrianakro

Skuszeni dobrymi recenzjami wzięliśmy pierogi ruskie i z borowikami, były znosne ale hitem był krem z ziemniaków. Obsługa super.

Dziękujemy, bogdan z
Zrecenzowano 16 września 2019

Do Mandu chodzę od początku powstania. Ani razu nie zawiodłam się na jakości dań. W karcie jest wiele stałych pozycji, ale menu jest częściowo zmienne, więc od lat wracam tam posmakować czegoś nowego. Lokal w Oliwie jest dużo bardziej kameralny, idealny na randkę albo obiad w samotności. Ten w Gdańsku wydaje się być bardziej oblegany i ma bardziej rodzinny klimat

Dziękujemy, kari-flo
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam 2 razy. Za pierwszym razem nie czekaliśmy w ogóle, ponieważ sala była opustoszała. Natomiast za drugim razem zbliżała się burza,ludzi było mnóstwo
i czekać trzeba było godzinę na wolny stolik. Opłacało się. Jak za pierwszym, tak i za drugim, odwiedziny pierogarni nie były straconym czasem. Oferta jest tak bogada że człowiek, który lubi pierogi tradycyjne może posmakować innych propozycji menu i nie będzie żałował. Niebem w gębie są pierogi z ciasta drożdżowego zapiekane w piecu z jabłkami posypane cynamonem. Pierogi z jagodami podawane z sosem malinowym i gęstą śmietanką to poezja smaku, zaś pierogi z truskawkami to ukoronowanie sezonu truskawkowego. Wszystkie one są robione na oczach klientów. Panie na stolnicach, za szybą, lepią ręcznie pierogi na zamówienie. Wszystko jest świeże i pachnące. Warto czekać nawet dłużej na zamówione danie. Ceny są umiarkowane. Kelnerka, pani Ania jest przemiłą młodą osobą, pomocną przy wyborze. Sala pierogarni jest klimatyzowana i panuje w niej swobodna atmosfera. W rogu pod oknem jest zlokalizowany kącik z zabawkami dla małych dzieci. Jeśli kiedykolwiek będę w Gdańsku, na pewno tam wstąpię.

1  Dziękujemy, edytaszymanska
Zrecenzowano 13 września 2019

Tak jak w tytule. Najlepsza pierogarnia w Trójmieście. Ceny przystępne, uważam, że na każdą kieszeń. Mnóstwo pierogów do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie. Duże porcje, przepyszne. Do tej pory miałam okazję spróbować pierogów gotowanych, na słodko oraz tych z ciasta drożdżowego. Wszystkie niebo w gębie. Dodatkowo raz co miesiąc dostępne są pierogi miesiąca. Warto dodać, że są opcje dla wegan. Obsługa przesympatyczna, w weekendy zawsze duże kolejki. Z tego co wiem to w weekend nie ma możliwości rezerwacji stolików.

Dziękujemy, aneta2303

Pierogarnia Mandu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Mandu? Podziel się wrażeniami!