“Pierogi”
Pierogarnia Mandu — recenzja

Pierogarnia Mandu
Nr 25 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Byliśmy tam 2 razy. Za pierwszym razem nie czekaliśmy w ogóle, ponieważ sala była opustoszała. Natomiast za drugim razem zbliżała się burza,ludzi było mnóstwo
i czekać trzeba było godzinę na wolny stolik. Opłacało się. Jak za pierwszym, tak i za drugim, odwiedziny pierogarni nie były straconym czasem. Oferta jest tak bogada że człowiek, który lubi pierogi tradycyjne może posmakować innych propozycji menu i nie będzie żałował. Niebem w gębie są pierogi z ciasta drożdżowego zapiekane w piecu z jabłkami posypane cynamonem. Pierogi z jagodami podawane z sosem malinowym i gęstą śmietanką to poezja smaku, zaś pierogi z truskawkami to ukoronowanie sezonu truskawkowego. Wszystkie one są robione na oczach klientów. Panie na stolnicach, za szybą, lepią ręcznie pierogi na zamówienie. Wszystko jest świeże i pachnące. Warto czekać nawet dłużej na zamówione danie. Ceny są umiarkowane. Kelnerka, pani Ania jest przemiłą młodą osobą, pomocną przy wyborze. Sala pierogarni jest klimatyzowana i panuje w niej swobodna atmosfera. W rogu pod oknem jest zlokalizowany kącik z zabawkami dla małych dzieci. Jeśli kiedykolwiek będę w Gdańsku, na pewno tam wstąpię.

1  Dziękujemy, edytaszymanska

Tak jak w tytule. Najlepsza pierogarnia w Trójmieście. Ceny przystępne, uważam, że na każdą kieszeń. Mnóstwo pierogów do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie. Duże porcje, przepyszne. Do tej pory miałam okazję spróbować pierogów gotowanych, na słodko oraz tych z ciasta drożdżowego. Wszystkie niebo w gębie. Dodatkowo raz co miesiąc dostępne są pierogi miesiąca. Warto dodać, że są opcje dla wegan. Obsługa przesympatyczna, w weekendy zawsze duże kolejki. Z tego co wiem to w weekend nie ma możliwości rezerwacji stolików.

Dziękujemy, aneta2303
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po 3 podejściach udało się - był wolny stolik. Zamówienie pierogi z pieca i z wody oraz żurek. Pierogi niezłe, choć chyba przereklamowane. Z pieca miały ciekawe nadzienie z gruszką. Te z wody, z nadzieniem z dzika, smakowały nieźle, choć to ciasto miało jakiś dziwny posmak. Będę musiał to zweryfikować przy kolejnej wizycie. Fajna lekko kiszona kapusta. Żurek okazał się rewelacją! Nie wydawał się zrobiony z bardo dobrych składników, ale smak to prawie mistrzostwo. Za tę cenę brać i się zachwycać. Wrócę, żeby ponownie zweryfikować.

Dziękujemy, 900marcin_
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma co owijać w bawełnę 5 na 5. Zarówno pierogi na słodko z jagodami jak i te wytrawne z farszem z dzika to absolutna petarda, nawet moja babcia po spróbowaniu tych pierogów powiedziałaby, że warto odwiedzić to miejsce. Wrócę na pewno. Duży plus za super obsługę. Polecam!!!

Dziękujemy, dobrepolecam
Zrecenzowano 5 września 2019

Pyszne jedzonko, przemiła i bardzo pomocna obsługa. W restauracji jest miejsce do zabaw dla dziecka, więc maluch się nie będzie nudził i dokazywal czekając na przepyszne, klejone na naszych oczach pierogi. Polecam również zupke z ręcznie robionym makaronem jajecznym.
Jeśli jest potrzeba dziewczyny pakuja na wynos w dwie sekundy. Polecam z całego serca.

Dziękujemy, agatka-gro

Pierogarnia Mandu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Mandu? Podziel się wrażeniami!