“Wątpliwości mam”
Pierogarnia Mandu — recenzja

Pierogarnia Mandu
Nr 25 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po 3 podejściach udało się - był wolny stolik. Zamówienie pierogi z pieca i z wody oraz żurek. Pierogi niezłe, choć chyba przereklamowane. Z pieca miały ciekawe nadzienie z gruszką. Te z wody, z nadzieniem z dzika, smakowały nieźle, choć to ciasto miało jakiś dziwny posmak. Będę musiał to zweryfikować przy kolejnej wizycie. Fajna lekko kiszona kapusta. Żurek okazał się rewelacją! Nie wydawał się zrobiony z bardo dobrych składników, ale smak to prawie mistrzostwo. Za tę cenę brać i się zachwycać. Wrócę, żeby ponownie zweryfikować.

Dziękujemy, 900marcin_

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma co owijać w bawełnę 5 na 5. Zarówno pierogi na słodko z jagodami jak i te wytrawne z farszem z dzika to absolutna petarda, nawet moja babcia po spróbowaniu tych pierogów powiedziałaby, że warto odwiedzić to miejsce. Wrócę na pewno. Duży plus za super obsługę. Polecam!!!

Dziękujemy, dobrepolecam
Zrecenzowano 5 września 2019

Pyszne jedzonko, przemiła i bardzo pomocna obsługa. W restauracji jest miejsce do zabaw dla dziecka, więc maluch się nie będzie nudził i dokazywal czekając na przepyszne, klejone na naszych oczach pierogi. Polecam również zupke z ręcznie robionym makaronem jajecznym.
Jeśli jest potrzeba dziewczyny pakuja na wynos w dwie sekundy. Polecam z całego serca.

Dziękujemy, agatka-gro
Zrecenzowano 4 września 2019

Osobiście byłem pierwszy raz, wcześniej zamawiane były pierożki do pobliskiego biurowca. Osobiście polecam to miejsce. Pierogi domowe, bardzo dobre. Obsługa na dobrym poziomie. Minusem pozostaje brak rezerwacji stolików, co wiąże się z długim czasem oczekiwania na miejsce.

Dziękujemy, McJ1978
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi są pyszne i jest ich bardzo bogaty wybór- co rekompensuje czekanie na stolik.
Bardzo miła obsługa.

Niestety po raz któryś lokal został opanowany przez hipstwrskie rodziny z małymi dziećmi, które latają po lokalu, czolggaja się wszędzie po podłodze między stolikami, rzucają zabawkami, biją się i wspinają na ściany i stoliki (wszystkie, nie swoje) pozostawione bez opieki rodziców.

Lokal przyciągający chyba rodzióe wychowyjących bezstresowo swoje dzieci.

A poza tym - pyszne pierogi... O ile się na nich skupisz.

1  Dziękujemy, 655stanislawd

Pierogarnia Mandu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Mandu? Podziel się wrażeniami!