“Najlepsza restauracja w Gdańsku”
Pierogarnia Mandu — recenzja

Pierogarnia Mandu
Nr 25 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019

Pyszne jedzonko, przemiła i bardzo pomocna obsługa. W restauracji jest miejsce do zabaw dla dziecka, więc maluch się nie będzie nudził i dokazywal czekając na przepyszne, klejone na naszych oczach pierogi. Polecam również zupke z ręcznie robionym makaronem jajecznym.
Jeśli jest potrzeba dziewczyny pakuja na wynos w dwie sekundy. Polecam z całego serca.

Dziękujemy, agatka-gro

Zrecenzowano 4 września 2019

Osobiście byłem pierwszy raz, wcześniej zamawiane były pierożki do pobliskiego biurowca. Osobiście polecam to miejsce. Pierogi domowe, bardzo dobre. Obsługa na dobrym poziomie. Minusem pozostaje brak rezerwacji stolików, co wiąże się z długim czasem oczekiwania na miejsce.

Dziękujemy, McJ1978
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi są pyszne i jest ich bardzo bogaty wybór- co rekompensuje czekanie na stolik.
Bardzo miła obsługa.

Niestety po raz któryś lokal został opanowany przez hipstwrskie rodziny z małymi dziećmi, które latają po lokalu, czolggaja się wszędzie po podłodze między stolikami, rzucają zabawkami, biją się i wspinają na ściany i stoliki (wszystkie, nie swoje) pozostawione bez opieki rodziców.

Lokal przyciągający chyba rodzióe wychowyjących bezstresowo swoje dzieci.

A poza tym - pyszne pierogi... O ile się na nich skupisz.

1  Dziękujemy, 655stanislawd
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Masz ochotę na pierogi? Jesteście w grupie i wszyscy mają ochotę na pierogi? Lunch dla przyjaciół za umiarkowane pieniądze? Pomyśl o Mandu.
Wielka rozmaitość różnych pierogów i pierożków. Ja spróbowałem koreańskich i wegetariańskich. Bardzo smaczne. (Inni goście chwalili inne smaki)
Lecz lunch okupiony 1 godziną oczekiwania na stolik. Za duża knajpa. Za dużo ludzi. Za duży hałas. Jest na Gdańskiej Starówce wiele miejsc gdzie można zjeść pyszne, klasyczne pierogi w mniejszym wyborze, ale w znacznie milszych warunkach. Warto poszukać.

Dziękujemy, wieslaw25
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

kolejna wizyta w pierogarni Mandu (Oliwa) nie zawiodła. dobra obsługa w połączeniu z przyjemnym wystrojem zdecydowanie zachęcają do odwiedzin. w weekendy należy uzbroić się w cierpliwość i odczekać 20/30 minut na stolik (brak możliwości rezerwacji). pierwsze z zamówionych pierogów (z ziemniakami, chorizo, mascarpone i pastą truflową oraz sosem koperkowym) okazały się bardzo dobrym wyborem, w przeciwieństwie do drugich (smażona wołowina w sosie tysiąca wysp, ser cheddar, czerwona cebula i ogórek kiszony oraz dodatkowy sos tysiąca wysp), które niczym nie zaskoczyły. herbata mrożona z jeżynami okazała się o niego lepsza od tej miętowej z truskawkami.

Dziękujemy, Bartek357

Pierogarnia Mandu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Mandu? Podziel się wrażeniami!