“Pierogi, pierożki”
Pierogarnia Mandu — recenzja

Pierogarnia Mandu
Nr 25 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Masz ochotę na pierogi? Jesteście w grupie i wszyscy mają ochotę na pierogi? Lunch dla przyjaciół za umiarkowane pieniądze? Pomyśl o Mandu.
Wielka rozmaitość różnych pierogów i pierożków. Ja spróbowałem koreańskich i wegetariańskich. Bardzo smaczne. (Inni goście chwalili inne smaki)
Lecz lunch okupiony 1 godziną oczekiwania na stolik. Za duża knajpa. Za dużo ludzi. Za duży hałas. Jest na Gdańskiej Starówce wiele miejsc gdzie można zjeść pyszne, klasyczne pierogi w mniejszym wyborze, ale w znacznie milszych warunkach. Warto poszukać.

Dziękujemy, wieslaw25

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

kolejna wizyta w pierogarni Mandu (Oliwa) nie zawiodła. dobra obsługa w połączeniu z przyjemnym wystrojem zdecydowanie zachęcają do odwiedzin. w weekendy należy uzbroić się w cierpliwość i odczekać 20/30 minut na stolik (brak możliwości rezerwacji). pierwsze z zamówionych pierogów (z ziemniakami, chorizo, mascarpone i pastą truflową oraz sosem koperkowym) okazały się bardzo dobrym wyborem, w przeciwieństwie do drugich (smażona wołowina w sosie tysiąca wysp, ser cheddar, czerwona cebula i ogórek kiszony oraz dodatkowy sos tysiąca wysp), które niczym nie zaskoczyły. herbata mrożona z jeżynami okazała się o niego lepsza od tej miętowej z truskawkami.

Dziękujemy, Bartek357
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie, a obsługa bardzo miła. Jadłam tam wiele razy i nigdy się nie zawiodłam. Polecam :).

Dziękujemy, blackbarbie900
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ruskie jak u mamy, wyśminite pielmieni, z kapustą i grzybami - przepyszne, a czekoladowe z malinami nie do opisania. Świetna okrasa i sosy. Ogólnie jeśli chodzi o pierogi to ciężko o coś lepszego... w skali kraju, bez najmniejszej przesady. Jak oni to lepią!?

Dziękujemy, _ukaszp50
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza pierogarnia w której kiedykolwiek byłam, mnóstwo pierogów do wyboru, ciekawe smaki, przystępne ceny, duże i smaczne porcje a do tego przesympatyczna obsługa :) byliśmy dwa razy w obu Mandu w Gdańsku i jesteśmy zachwyceni, jedyny minus to... kolejka, która znajdziecie tutaj chyba zawsze! za to podziwiam jej sprawne ogarnięcie (zapisywanie na listę oczekujących, wywoływanie z imienia i opcje zakupu napoi w czasie oczekiwania). Na pewno jeszcze wróćmy!

Dziękujemy, 763karolinap

Pierogarnia Mandu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Mandu? Podziel się wrażeniami!