“Petarda nie pierogi ;) ”
Pierogarnia Mandu — recenzja

Pierogarnia Mandu
Nr 25 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza pierogarnia w której kiedykolwiek byłam, mnóstwo pierogów do wyboru, ciekawe smaki, przystępne ceny, duże i smaczne porcje a do tego przesympatyczna obsługa :) byliśmy dwa razy w obu Mandu w Gdańsku i jesteśmy zachwyceni, jedyny minus to... kolejka, która znajdziecie tutaj chyba zawsze! za to podziwiam jej sprawne ogarnięcie (zapisywanie na listę oczekujących, wywoływanie z imienia i opcje zakupu napoi w czasie oczekiwania). Na pewno jeszcze wróćmy!

Dziękujemy, 763karolinap

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Już samo oczekiwanie na pierogi sprawia, że chce się tu być. Przesympatyczna ekipa kelnerek i kelnerów, która zajmie się każdym pierogożercą, wygodne ławki i leżaki przed wejściem, chłodne piwo, kolorowe lemoniady. Czas oczekiwania na pierogi niezbyt długi, porcje bardzo solidne, smaki przepyszne. Pierogi ruskie - chyba najlepsze, jakie jadłam poza domem. Pierogi z farszem z łososia, suszonych pomidorów i serka śmietankowego - idealnie doprawione. Ciasto nieco zbyt twarde (w "centralnym" Mandu zdecydowanie delikatniejsze i bardziej sprężyste), ale ogólny balans smakowy bardzo przyjemny. Na plus oliwskiego Mandu przemawia bardziej przytulna atmosfera, a nade wszystko brak nachalnej głośnej muzyki. Całość - smaki, sposób podania, obsługa, wystrój sali - zachęca do opychania się pierogami aż do "rozkosznego bólu brzuszka".

Dziękujemy, JoannaEwaD
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkie pierogi przepyszne, zarówno gotowane (polecam z kaszanką, oraz te ze szpinakiem), jak i pieczone oraz smażone, niesamowite smaki i spore porcje. Jedyne nad czym warto popracować to zupa pomidorowa, mogłaby być lepsza. Ale na pewno obowiązkowy punkt na kulinarnej mapie Gdańska. Na zdjęciu tytułowe pierożki Mandu

Dziękujemy, ad4ch1
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna nasza wizyta i bardzo smaczna chociaz pierogi pieczone mogłyby być lepsze za to pierogi z dziczyzna rewelacja. Do pierogów smażonych podawany jest sos oraz surówka mniam. Szkoda ze w święta nie można zarezerwować stolika dobrze ze na dworze było ciepło. Wszystkie stomi m i zajęte.czas oczekiwania około 30 minut Ale opłacało się. Polecam napewno tam wrócimy.

Dziękujemy, Magdaja
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Tylu dań w menu to jeszcze nigdy nie widziałem a fakt że wszystkie pozycje (ok. 30) to pierogi zwala z nóg. Są słodkie, kwaśne, osre, mięsne, orientalne, wegetariańskie no czego dusza zapragnie i wszystkie oszałamiająca pyszne!

Dziękujemy, thrain113

Pierogarnia Mandu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Mandu? Podziel się wrażeniami!