“Chyba troszkę przereklamowane...”
Lodziarnia Mis — recenzja

Lodziarnia Mis
Nr 16 wśród 24 Desery (Gdańsk)
Zrecenzowano 4 września 2019

Byłem podczas pobytu w pobliskim hotelu Fahrenheit. Czy jest się czym zachwycać? Ot zwykłe lody, nie szczególne w smaku.

Dziękujemy, Tomasz J

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super lody naprawde takie jak kiedys szczerze polecam szczegolnie przypadly mi do gustu smaki truskawkowy i miś;)

Dziękujemy, nastan247
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszony recenzjami i historia obiektu zdecydowaliśmy się spróbować lodów. Lody waniliowe nie smakowały jak waniliowe. To bryja słodkiej wody z kostkami zamarzniętego lodu. Dawno nie spotkałem tak fatalnej lodziarni

Dziękujemy, 854tomaszj
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z dwóch kultowych lodziarni w Gdańsku. Czynna, bodajże, od 1962 roku. Smacznie, duże kulki i za rogiem Stare Miasto na spacer z lodami.

Dziękujemy, Marek H
Zrecenzowano 26 maja 2019

Raczej mało mają wspólnego z dawną lodziarnią Miś, która była naprawde smaczna. Lody średnie, lecą na opinii z dawnych czasów.

Dziękujemy, MATTAR1

Lodziarnia Mis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Lodziarnia Mis? Podziel się wrażeniami!