“Rewelacja”
Pyra Bar — recenzja

Pyra Bar
Zamów online
Nr 4 wśród 14 Szybkie posiłki (Gdańsk)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta w Gdańsku, tym razem wybraliśmy Pyra Bar, to była znakomita decyzja, pyszne jedzenie, słuszne porcje, swojej, choć była pyszna nie dałam rady, bardzo polecam

Dziękujemy, Talia56

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Nie polecam. Obsługa nie informuje o zmianach cen w cenniku oraz o zasadach „pieczątek” przez które zamiast zapłacić mniej, zapłaciliśmy więcej. Na dodatek przy zwróceniu uwagi „pani” obsługująca jest nad wyraz nie miła i bezczelna, a za swój błąd - pieniędzy nie zwracają.

Dziękujemy, Podrozniczkagabrels
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Obsługa jest niekompetentna. Nie informują klienta o zmianie w cenniku oraz zasadach „pieczątek” na korzyść klienta. Jeżeli ktoś będzie korzystał z usług baru, lepiej wszystkiego dopytać sie samemu, ponieważ pieniędzy za swój błąd nie zwracają. Nie polecam...

Dziękujemy, metylo f
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce dla amatorów potraw z ziemniaków, niezliczone rodzaje kombinacji od ziemniaków w mundurkach po ziemniaczane zapiekanki. Świetne smaki. Warte polecenia są również proponowane zupy jak i kompot. Mniam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, mcmeg8688
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Wybór dań wystarczający, czas oczekiwania średni, ceny przystępne, porcje duże. Lokal niewielki ale w lato sporo stolików na zewnątrz i nie było problemu z miejscem.

Dziękujemy, Popowo

Pyra Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pyra Bar? Podziel się wrażeniami!