Plaża ładna

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019
cichy12
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Fajne miejsce na spacery lub lezakowanie przy dobrej pogodzie, piasek w miare czysty, blisko punkty z jedzeniem i piciem.

1  Dziękujemy, Maria W
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Moja ulubiona plaża w Gdańsku, szeroka, niedaleko rzeczka wpadająca do zatoki. Przy plaży budki z lodami oraz potańcówki wieczorne w klimacie lat dziewięćdziesiątych i Disco Polo.

Dziękujemy, cichy12
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czysta i szeroka plaża, wzdłuż której jest promenada i ścieżka rowerowa z Gdańska do Sopotu. Często ustawione są kosze, przy wejściach na plaże są Toi-Toje. Ciężko zaparkować blisko plaży.

Dziękujemy, 72andrzejr
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra czysta i przyjemna plaża. Przyjechałem z Ukrainy i miałem fajne od je wrażenie , warto przyjeżdżać co rocznie. Polecam.

Dziękujemy, 622nikk
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Świetna lokalizacja! Ze Śródmieścia bezpośredni tramwaj 8. Na miejscu można wypocząć na szerokiej plaży. Fajnie rozwinięta jest też infrastruktura gastronomiczna.

Dziękujemy, abyk1972