“Super smaczne”

Monte Carlo Pizza i Wino
Nr 103 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opis: "Monte Carlo Pizza i Wino" to prawdziwie włoska pizza prosto z pieca opalanego drewnem. Najważniejsza jest dla nas jakość, dlatego korzystamy ze świeżych produktów włoskiego pochodzenia. W naszym menu znajdują się proste połączenia składników, które gwarantują najlepszy smak. Dla wyostrzenia apetytów w ofercie posiadamy starannie wyselekcjonowane hiszpańskie wina oraz piwo prosto z Czech. Zapraszamy!
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobrze karmią!!!! Smaczna pizza w stylu toskanskim. Brak mc w weekendy to mowi samo przez się

Dziękujemy, KarinaJ499

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy stałymi gośćmi. Pizza zawsze doskonale nam smakuje. Wczoraj skosztowałam pasty z kurczakiem w sosie śmietanowym. Ten smak powala na kolana. Składniki najlepszej jakości i idealnie przygotowany makaron. Brawo.
Duży plus za zawsze miłą atmosferę i spory kącik dla maluszków!

Dziękujemy, Ewkasarn
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Na pizzę w Monte Carlo namówili nas znajomi, stali bywalcy. Gdyby nie oni nawet nie wiedzielibyśmy o tym miejscu. A szkoda bo Gdańskie osiedla przepełnione są pizzeriami bez wyrazu i smaku. W tym miejscu mamy prawdziwy piec na drewno, składniki wysokiej jakości i wyczucie smaku kucharzy. To połączenie daje jedna z lepszych pizz w 3miescie. Nieco szkoda, ze ukrytą na uboczu, na stacji benzynowej, w dość niewielkim lokalu. W centrum miasta ludzie staliby po tą pizzę w kolejce. Mały minus za obsługę - kelnerki niezbyt uważne i niezorganizowane. Na pizzę i makaron na pewno tu wrócimy.

Dziękujemy, MartaG1982
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pierwsza klasa, lekkie, dobrze doprawione porostu smaczne. Już myślę co zjem następnym razem

Dziękujemy, 813ewag
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Pizza i pasty - poziom mistrzowski. Jakość produktów bardzo dobra. Ceny OK - jak to w Gdańsku. Lokal z klimatem, ustyuwany na stacji beznynowej. :) Ciekawy kontrast - fajny wystrój restauracji a obok półki z produkatmi samochodowymi . Trochę śmiesznie, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Tak dobre jedzenie kosztowałam tylko we Włoszech. Jest to jedna z dwóch najlepszych pizzerii w Gdańsku wg mojej oceny, Obsługa bardzo sympatyczna , dbająca o klienta. Kuchnia na widoku, co też jest atrakcją, jeśli ktoś się interesuje gastronomią ( jestem kucharzem ) . Jedyny minus to kasjerka . Płacę rachunek i otrzymuję reprymendę, że powinnam mieć odliczone pieniądze, bo ona nie ma drobnych :) Że co ???? Na stacji beznynowej popołuniu nie ma drobnych ? Jadąc do restauracji, nie wiedząc co zjem, co wypiję - jak mam odliczyć wymaganą kwotę ???? Wato przeszkolić personel ( co niektórych ) w obsłudze klienta. Oprócz tej płatności, która mnie zaskoczyła i zażenowała wszystko na najwyższym poziomie. Polecam !!!!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, kleopatra23

Monte Carlo Pizza i Wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Monte Carlo Pizza i Wino? Podziel się wrażeniami!