Gdańsk

“Nadmorska perełka”
Nad Potokiem — recenzja

Nad Potokiem
Nr 160 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spacerując po kulinarnej mapie Trójmiasta naprawdę trudno coś wybrać, a zwłaszcza w sezonie letnim, który obfituje we wszelkiego rodzaju bary i restauracje. Nad potokiem wybraliśmy nie tylko ze względu na kartę dań, ale też że względu na lokalizację. Położona trochę na uboczu daje ukojenie od gwarnej plaży i promenady. Karta dań nie jest długa, ale propozycje ciekawe, a w smaku wręcz fenomenalne. Ryby smakują wyśmienicie podane z ciekawym bukietem warzyw, który dopełnia całości. Desery też zaskakują, zwłaszcza mus z kaszy manny z mascarpone. Bezglutenowy torcik czekoladowy był świetny, choć zamówiłam go z pewnym wahaniem. Desery z pewnością są odmianą po oferowanych w nadmiarze szarlotkach i gofrach. Nawet koktajle smakują tak jak powinny. Ceny może nieco wyższe, ale zdecydowane warto dla takiej jakości. Przemiła obsługa i nawet przy dużej liczbie gości nie trzeba było długo czekać.

Dziękujemy, SilesianGirl

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Polecam, super restauracja, chyba najlepsza w Jelitkowie, Fajne położenie, super wystrój no i bardzo miła obsługa. jedzenie palce lizać.
Polecam, chętnie tu wracam.

1  Dziękujemy, Stefania H
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Zamówiliśmy dania dla 4 osób każdy zamawiam co innego i wszyscy dostaliśmy świeże i smaczne dania. Polecam zupę rybą krewetki i setka. Do tego super lokalizacja. Brawo

Dziękujemy, Jarek Z
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Weszliśmy tam w trakcie wieczornego spaceru. Miało być piwo i jakiś sok, lecz zaciekawiło nas menu i zrobiła się kolacja :)
Jedzonko nam smakowało, w lokalu czysto, ładnie, obsługa sympatyczna.

Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Bardzo smaczne jedzenie polecam,golonka wyśmienita :)byłam trzy raz przez pobyt nad morzem i szczerze powiem że jedna z najlepszych w Jelitkowie innych nie polecam:).Ceny są wiadomo nie są tanie ale opłaca się zjeść coś tak pysznego aniżeli zatruć się w innych barach i restauracjach .Wielkie brawa dla kucharza.

Dziękujemy, Natalia K

Nad Potokiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Nad Potokiem? Podziel się wrażeniami!