ciekawe miejsce z wyjątkowymi eksponatami

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019
olgalipowska
Kraków, Polska
Ciekawe eksponaty

Zrecenzowano: 6 lipca 2019
alawloczykij

Zrecenzowano: 3 września 2019

Bardzo ciekawe miejsce na mapie atrakcji Gdańska, znajdujące się zaraz za ul. Długą. Niezwykle ciekawe okazy zrobione z bursztynu. Dojście do sal muzeum jest po dość krętych schodach - dla osób z problemami zdrowotnymi, wózkami z małymi dziećmi może być problem.

Dziękujemy, MAGDALENA S
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Jestem pozytywnie zaskoczona, bo po tematyce nie spodziewałam się niczego rewelacyjnego, a muzeum jest naprawdę ciekawe. Można poczytać o tworzeniu się bursztynu, jego rodzajach i wykorzystaniu, pooglądać uwięzione w żywicy zwierzęta i rośliny, a na koniec obejrzeć genialne rzeźby i przedmioty codziennego użytku stworzone z bursztynu. Zwiedzałam w trakcie darmowego dnia, ale polecam pójść nawet jak akurat wypadają dni płatne. Obstawiam, że dzieci też by się tam dobrze bawiły.

1  Dziękujemy, olgalipowska
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wybrać się w poniedziałek od 10:00 do 13:00 zwiedzanie muzeum jest darmowe. Warto kupić wejście na wieżę widokową (5zl/os). Podczas zwiedzania nie czuć tego, że trzeba się wspiąć na nią ponieważ, muzeum jest na kilku piętrach i na każdym zatrzymuje się na chwilę aby popatrzeć na eksponaty. Dlatego nawet dla osób starszych nie powinno być problemu z wejściem na samą górę (wieżę widokową).

Dziękujemy, KWIETUS
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

To muzeum się spodobało 6 latkowi. Czas zwiedzania oczywiście bardzo szybki jak to z sześcio latkami bywa długo nie popatrzy. Po wyjścu z muzeum syn stwierdził że "No fajne" co oznacza że się spodobało :) Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, krzysztof000
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Jak w środku sa ciekawe eksponaty to umiejscowienie takiego muzeum w wiezy(ciasnej pełnej schodów) i dusznej to jak dla Mnie wielka pomyłka.Chocby miała nie wiem jakie eksponaty do obejrzenia ja juz wiecej do niej nie wejdę.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, alawloczykij