“Niemiła obsługa / unkind service”
Sowa — recenzja

Sowa
Nr 1 wśród 4 Piekarnie (Gdańsk)
Zrecenzowano 7 września 2019

Po zajęciu miejsca przy stoliku, przez 15 min. nie zainteresował się nami żaden z kelnerów. Wysłałem więc żonę do lady. W końcu chcieliśmy tylko kawałek ciasta i dwa lody. Niestety kolejka przy ladzie ogromną, więc żona odstała w niej kolejne 15 by na koniec dowiedzieć się od obsługi, że Pani jej nie wyda tego ciasta na talerzyku, bo takie zamówienia tylko u kelnerów. Lody już Pani nabiła na kasę ale nie wydała paragonu, tylko gdzieś zniknęła na zapleczu. Na stanowisku obok Pan cię pyta o paragon i tak robią z ciebie wariata. Ogółem dzieją się tam cuda, bo gałkę lodów przynoszą Ci do stolika w pokalu z wafelkiem luzem obok(nie wiem.. czy lód w wafelku to już na prawdę nie wypada czy jak), klienci z zagranicy totalnie pogubieni bo nie potrafią odnaleźć się w tych chorych zasadach obsługi, spisuja z zamówienia na kartkach - kolejka dalej rośnie, a kelnerka się nie spieszy jest arogancka i nie mila..knajpka mała, ludzi pelno a oni mają pełno zakazów i nakazów. Może zamiast głupich zasad by tak wdrożyć system obsługi klientów jeśli sobie nie radzicie?! Oburzajacy dramat- nie polecam!!

Dziękujemy, MacRic123

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Sowa przy Długiej to moja sprawdzona, słodka miejscówka w Gdańsku. Z radością skonstatowałam dostępność naprawdę dużej (380 ml) kawy, na naszą prośbę podano nie spienione mleko, również w solidnej ilości. Sernik na ciepło - poezja! Lekki jak chmurka, idealnie wyważony w smaku, do tego spora porcja malinowego sosu. Kelnerki jak zwykle miłe, uśmiechnięte i profesjonalne.

Dziękujemy, JoannaEwaD
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Desery lodowe i kawa, wszystko absolutnie fantastyczne. Przemiła obsługa, lody i ciasta pięknie podane, kawa wyśmienita. Polecamy

Dziękujemy, Fazoletti
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna kawa po szwarcwaldzku, bardzo dobre lody, szybka i miła obsługa. Rodzina zadowolona, a to najważniejsze.

Dziękujemy, Monaco50
Zrecenzowano 8 marca 2019

Kawiarnia będąca kolejna wizytówką firmowaną przez bardzo znaną cukienię SOWA. Kameralnie, dobra kawa i ciasta podawane w porcjach jak i w całości na wynos.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Adam M

Sowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Sowa? Podziel się wrażeniami!