Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Wszystko w porządku, hotel komfortowy, w dobrej lokalizacji, nie było jakiś ukrytych kosztów o których byśmy wczesniej nie wiedzieli itd. Wyjazd bardzo udany, na pewno jeszcze będziemy go odwiedzać . Polecam!

Dziękujemy, Mateusz R
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

W Gdańsku jeśli tylko nie brakuje pokoi to nocuje w hotelu Gryf mają naprawdę świetne warunki, do tego restauracja, dla gości parking więc jest wszystko co potrzebne. Na pewno tam przyjadę jeszcze nie jeden raz.

Dziękujemy, Max O
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Polecam nocleg w Gdańsku w okolicach ECS, dodatkowo parking więc dla mnie istotna sprawa, świetny hotel dla rodzin. Już kilka razy tam byłem i nigdy się nie zawiodłem jeszcze na tym hotelu. Polecam każdemu.

Dziękujemy, Dawid D
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Polecam ten hotel w Gdańsku. Bardzo miłe miejsce ze świetną lokalizacją więc wypoczynek był przyjemnością, na pewno będziecie zadowoleni. Pokoje bardzo czyste a jedzenie przepyszne naprawdę polecam każdemu.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Michał O
Zrecenzowano: 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, położony w centrum. Do głównego miasta trzeba zrobić sobie mały spacer. Dobrze skomunikowane miejsce. Obok ECS i stocznia. Nie korzystaliśmy ze śniadania ale ludzie mówili, ze bardzo dobre. Cenowo tez przystępnie. Obsługa miła. Polecam

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, ElaWdrodze