“Pyszna włoska pizza”
La Sicilia — recenzja

La Sicilia
Zamów online
Nr 201 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Włoska

Prawdziwie włoska pizza na cienkim i chrupiącym cieście. Zamówienie podane bardzo szybko i sprawnie. Miła obsługa. Jedzenie warte swojej ceny.

Dziękujemy, Joanna K

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak do tej pory nie jadłem lepszej pizzy. Bardzo dobre składniki, świetna salami i grana padano. Ciasto cienkie, chrupiące, takie jak trzeba, choć mogło być lepsze. Obsługa miła reagująca na potrzeby klienta, czas oczekiwania niewielki, pomimo sporego ruchu. Wnętrze przytulne, ale odrobinę zbyt wąskie przejścia. Miejsce godne polecenia!

Dziękujemy, DominikN302
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

To już była druga nasza wizyta w lokalu i dwa razy wyszliśmy zadowoleni. Przepadam za pizzą na cieniutkim cieście, które właśnie takie powinno być. Przez to, że ciasto jest cienkie można się delektować dodatkami. Jedynie przy drugiej wizycie zabrakło mi smakowej oliwy z czosnkiem i z ostrą papryką, która była nam podana podczas pierwszej wizyty, bo przy drugim podejściu poprostu dostaliśmy oliwę, która też była dobra, ale zabrakło tych dodatkowych doznań . Jeśli chodzi o obsługę nie mogę narzekać, bo dwa razy dobrze trafiliśmy i byliśmy miło przyjęci. Polecam, bo warto.

Dziękujemy, AgnieszkaM4234
Zrecenzowano 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

bardzo dobra pizza ! obsługa bardzo miła, długo czekać nie trzeba a pizza na wysokim poziomie oraz spory wybór sympatyczna atmosfera

Dziękujemy, sonwska
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dawno nie jedliśmy tak dobrej pizzy włoskiej. Lokal mały ale przytulny, obsługa miła. Polecamy!!!!!!!!!

Dziękujemy, Monika G

La Sicilia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w La Sicilia? Podziel się wrażeniami!