“Przeciętnie”
Mito Sushi — recenzja

Mito Sushi
Nr 61 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Sushi, Japońska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Jesteśmy jednym z największych lokali w segmencie kuchni japońskiej w Trójmieście. Metraż pozwala na organizowanie dużych imprez, na gości czeka około 100 miejsc siedzących. Dla dzieci mamy profesjonalnie urządzony, ponad 60-metrowy plac zabaw. Bezpieczny, miękko wykończony i zaprojektowany przez specjalistów z branży. W menu oferujemy ryby i owoce morza w alternatywnych wersjach, surowej lub grillowanej. Na zimo lub na ciepło. Bardzo dbamy o jakość składników naszych dań. Świeże ryby i owoce morza są do nas dostarczane trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Pamiętamy też o gościach, którzy nie przepadają za morskimi smakami. ,,Sushi” na bazie kurczaka to jedna z propozycji, do tego kaczki lub steki wołowe podawane w sposób umożliwiający konsumpcję nawet tradycyjnymi pałeczkami hashi. Warte polecenia są esencjonalne zupy przygotowywane przez kucharzy 'na świeżo', czyli dopiero po złożeniu zamówienia.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trochę przypadkiem weszliśmy do Mito. Zamówiliśmy zupę i mały zestaw. Zupa z kaczką pyszna. Zapowiadał się smaczny wieczór. Natomiast sushi nas rozczarowało. Mieliśmy wrażenie, że zestaw został wyciągnięty z lodówki i przełożony na kamień. Rolki suche, ryż trochę zbyt twardy. Wasabi ciemne na wierzchu, co może źle świadczyć o jego świeżości. Poza tym mało wyraziste.
Podsumowując - sam lokal bardzo ładny, z miejscem do zabawy dla dzieci, obsługa miła, ale sushi przeciętne. Trója na szynach.

Dziękujemy, 966dawidg

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zestaw bardzo dobry, kilka smaków mnie pozytywnie zaskoczyło. Ryba pyszna, ryż trochę twardszy niż zazwyczaj jadłam, ale nadal dobry. Pięknie podane, miła atmosfera, obsługa i muzyka. Świetny pokój zabaw dla dzieci, krzesełka do karmienia i przewijak.

Dziękujemy, mariasU6841YT
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre Sushi ladnie podane, lokal przytulny, super plac zabaw dla dzieci, jesli ktos lubi dobre Sushi to lokal jest idealny by smacznie zjesc polecam

Dziękujemy, 664andrus
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak mamy ochotę na sushi zazwyczaj jemy w MITO SUSHI. Zawsze przepysznie. Tym razem postanowiliśmy zamówić na wynos. Mieszkamy dość daleko (20 km) od knajpy i zastanawialiśmy się kiedy i jak będzie wyglądało i smakowało jedzenie w formie dowozu. Przystawki, sushi wszystko było pyszne i dowiedli dokładnie takim czasie, jak zapowiedzieli wcześniej przez telefon. Nie jest to tania restauracja ale warto zapłacić za ten poziom. Jeśli chodzi o restauracje to jedna z piękniej urządzonych sushi barów w Trójmieście.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 642marcinp
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne. Wystroj super. Plac zabaw dla dzieci. To wszystko zasluguje na 5 gwiazdek ALE krzyczacy na kelnerow wlasciciel psuje caly klimat tego miejsca. Do tego ceny z kosmosu i mamy piekny obrazek tego biznesu.

Dziękujemy, tomaszm656

Mito Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Mito Sushi? Podziel się wrażeniami!