“Urokliwe miejsce”

Wine Bar & Restaurant Literacka
Nr 3 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Polska, Winiarnia
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Klimat ulicy Mariackiej, muzyka na żywo, doskonały stek. Idealne miejsce dla turysty. Zdecydowanie warto odwiedzić.

Dziękujemy, karol9o

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Mój chłopak zabrał mnie na randkę do Literackiej. Miejsce z klimatem, bardzo ładne a co najważniejsze pyszne jedzenie i przemiła obsługa! Polecam! Z chęcią wybiorę się tam jeszcze :)

Dziękujemy, JulitaA27
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ulica Mariacka to zdecydowanie najpiękniejsza ulica w trójmieście, a Restauracja Literacka to zdecydowanie najlepsza knajpa w trójmieście. Byłem tu trzeci raz i za każdym razem jestem pod wrażeniem klimatu jaki tu panuje . Jedzenie jest genialne a obsługa to 100 procent profesjonalizmu. Miejsce jedno na milion . Za każdym razem jedliśmy co innego i za każdym razem była to uczta . Za każdym razem mieliśmy innego kelnera i za każdym razem to była czysta przyjemność z jakości serwisu jaki Panowie świadczyli . Tu nie ma przypadku !!!
Często jadam na Gdańskiej starówce ale Literacka jest bezkonkurencyjna. Pozdrawiam cała obsługę i kucharzy którzy naprawdę nie żartują sobie z jedzenia.

Dziękujemy, Bartek B
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piekny wytrój, nienachalna klimatyczna muzyka, wspaniale jedzenie!! Świetna obsluga kelnerska gdzie osobą wyróżniającą jest niejaki Pan Maciej! Wspaniale dobrane wino do jeszcze lepszej sałatki Cesar! Gorąco polecam!!

Dziękujemy, ignasga
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowna miejscowka. Zapytacie dlaczego? Już spieszę z odpowiedzią. Po pierwsze cudowne miejsce w sercu głównego miasta Gdańska więc przenosimy się w czasie. Po drugie przepyszne i pięknie podane jedzenie i co najważniejsze i trzecie serwowane przez cudownych, uśmiechniętych i z ogromnym wyczuciem i poczuciem humoru camareros . Polecam wszystkim!

1  Dziękujemy, anetaw927

Wine Bar & Restaurant Literacka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wine Bar & Restaurant Literacka? Podziel się wrażeniami!