Zrecenzowano: 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, na pobyt w Gdańsku. Bardzo schludnie, przyjemna atmosfera. Profesjonalna i przyjazna obsługa - w szczególności na recepcji. Z czystym sumieniem mogę polecić każdej osobie odwiedzającej Gdańsk!

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, piotrp2015
Zrecenzowano: 24 września 2018

Świetnie położony hotel na obrzeżach starego miasto z miłą obsługą i bardzo smacznymi śniadania. Bogaty bufet szwedzki z daniami na ciepło. Czysto i cicho. Niskie ceny, najlepiej dzwonić bezpośrednio do hotelu żeby dostać dużo niższe ceny niż na portalach. Polecam

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Jakub G
Zrecenzowano: 31 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Pokój czysty, duży z nieatrakcyjne widoki z okna. Parking w godzinach porannych niedostępny zajęte wszystkie miejsca po południu bez problemu z parkowaniem. Śniadanie do zjedzenia bez szaleństwa. Ogólne wrażenie 4 w skali 6 pkt.

Termin pobytu: marzec 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z ASUS 6 Stub App Smartphone
Dziękujemy, tomaszp323
Zrecenzowano: 14 lutego 2017

Mieszkałam w pokoju dwuosobowym na czwartym piętrze- przestronny, bardzo czysty,z widokiem na patio.Łazienka duża, bardzo czysta. Śniadanie super.
Samo centrum starego Gdańska. Można naprawdę świetnie zaplanować zwiedzanie starówki od rana do wieczora .UROKLIWE MIEJSCE. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: z widokiem na patio
Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, Annna1967
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2016

Idealna lokalizacja - niby w centrum a cicho i spokojnie, za rogiem Pobrzeże, wszędzie blisko
Bardzo czysto i pachnąco
Super śniadania - bardzo duży wybór
Parking przed budynkiem nie był zatłoczony
Obiekt wybudowany chyba w 2000 r, nie jest to stare dziadostwo, stylizowany na dawne kamieniczki
Cena dość wysoka ale w porównaniu z innymi obiektami w tej lokalizacji jest o połowę taniej

Termin pobytu: lipiec 2016
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę