Zrecenzowano: 4 sierpnia 2017

Klimatyczny hotel położony w centrum Starego Miasta, bardzo ładny wystrój wnętrz, ciekawe historyczne zdjęcia Gdańska. Smaczna kuchnia i miła obsługa personelu podczas śniadań. Parking dla samochodów dostępny w odległości 10 minut spacerem.
Pokój mansardowy mający jedynie okna dachowe bez klimatyzacji, a choćby sprawnie działającej wentylacji to porażka. Na osłodę jedynie wentylator. W upalny dzień w pokoju mamy saunę, a w deszczowy jest jeszcze gorzej, bo nie można otworzyć okien. Pozostawiająca wiele do życzenia sprawność rur odpływowych i kanalizacyjnych.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, mari1965p
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna N, Dyrektor Hotelu, Hotel Wolne Miasto - Old Town GdańskOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2017

To miłe, że docenili Państwo wyjątkową lokalizację Hotelu oraz ładny wystrój wnętrz. Pragnę zgodzić się z Państwem, że hotelowa Restauracja Zeppelin cieszy się uznaniem oferowanych dań, a personel Hotelu zawsze stara się zadowolić Gości.
Rozumiem Państwa odczucia związane z brakiem klimatyzacji, pragnę natomiast dodać, że w całym Hotelu działa wentylacja, z której mogą korzystać wszyscy Goście obiektu. Jeżeli pokój nie spełnił Państwa oczekiwań w zakresie standardu pragnę Państwa przeprosić. W Hotelu Wolne Miasto recepcja na prośbę Gościa zawsze przeanalizuje możliwości zmiany pokoju.
Mam nadzieję, że pomimo pewnych niedogodności Hotel Wolne Miasto spełnił choć w części Państwa oczekiwania i że w przyszłości zaufają nam Państwo ponownie. Serdecznie zapraszam do Gdańska i Hotelu Wolne Miasto.

Zrecenzowano: 2 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra lokalizacja. Brak klimatyzacji w pokojach, a otwarte okna w nocy znaczą, ze impreza nie ma konca - jest poprostu glosno. Mily i pomocny personel, dobre sniadanie. Brak parkingu, ale sa w okolicy parkingi strzezone.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Majkocha
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna N, Dyrektor Hotelu, Hotel Wolne Miasto - Old Town GdańskOdpowiedź udzielona 8 lipca 2017

Proszę przyjąć moje podziękowanie za Państwa czas poświęcony na napisanie opinii o pobycie w Hotelu Wolne Miasto w Gdańsku. To miłe móc przeczytać, że wyjątkowa lokalizacja Hotelu, codzienne śniadanie serwowane w Restauracji Zeppelin, a dodatkowo obsługa świadczona przez hotelowy personel spełniła Państwa oczekiwania.
Pragnę zgodzić się z faktem, że aktualnie Hotel Wolne Miasto nie oferuje usługi parkingu. Stan ten jest związany z inwestycją prowadzoną przez naszego sąsiada Teatr Wybrzeże. Mam jednak nadzieję, że już wkrótce Hotel Wolne Miasto będzie ponownie oferował usługę parkingu. Tak, jak Państwo napisali, w dogodnej odległości od Hotelu można zaparkować auto na płatnych parkinach miejskich.
Rozumiem również Państwa odczucia związane z lokalizacją Hotelu w centrum miasta. Szczególnie w sezonie letnim, kiedy nasze miasto odwiedza duża liczba turystów, a dodatkowo w Gdańsku odbywają się rozliczne imprezy, odgłosy z zewnątrz mogą wpływać na komfort pobytu.
Mam nadzieję, że pobyt w Hotelu Wolne Miasto był dla Państwa miłym przeżyciem i że w przyszłości zaufają nam Państwo ponownie.
Serdecznie zapraszam.

Zrecenzowano: 23 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Przestronne pokoje, gustownie urządzone. Ładna i przestronna łazienka. Pomieszczenia bardzo czyste i zadbane. Ręczniki, przybory kąpielowe - wszystko było idealnie. Hotel w centrum Starego Miasta - świetny na zwiedzanie Gdańska
W zasięgu kilku kroków świetne puby, restauracje, muzea i galerie. Każdy znajdzie coś dla siebie za dnia jak i w nocy! Wifi działało bez problemu. Śniadanie w postaci bufetu bardzo smaczne, świeżo podane. Obsługa zawsze pomocna. Jedyny minus to to, że pobyt był taki króki. Dziękuję personelowi i polecam każdemu.

Termin pobytu: maj 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Jarosław Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna N, Dyrektor Hotelu, Hotel Wolne Miasto - Old Town GdańskOdpowiedź udzielona 28 maja 2017

Proszę przyjąć moje podziękowanie za Państwa czas poświęcony na napisanie tak wyjątkowej recenzji o pobycie w Hotelu Wolne Miasto oraz przyznanie Hotelowi najwyższej oceny.
To miłe móc przeczytać, że standard pokoi, wyjątkowa lokalizacja Hotelu oraz śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, spełniły Państwa oczekiwania.
Pragnę zgodzić, że z Państwem, że oferowane atrakacje turystyczne znajdują się w dogodnej odległości od Hotelu Wolne Miasto. Dodatkowo Hotel położony jest blisko głównych punktów komunikacyjnych, a od Dworca Kolejowego oddalony jest o jedyne 600 metrów.
Pragnę przekazać również podziękowanie za wyróżnienie pracy personelu hotelowego. To ważne dla Hotelu Wolne Miasto, aby standard obsługi Gościa był na jak najwyższym poziomie.
Mam nadzieję, że planując najbliższą podróż do Gdańska odwiedzą nas Państwo ponownie. Serdecznie zapraszam.

Zrecenzowano: 3 maja 2017

Największym atutem hotelu jest lokalizacja. Z jednej strony znajduje się blisko dworca Gdańsk Główny z którego kolejką SKM można dosłownie za kilka groszy zwiedzić całe Trójmiasto. Jednocześnie znajduje się praktycznie w samym centrum Gdańska i umożliwia wieczorny wypad do jednej z wielu restauracji czy kawiarni.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Limak777
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna N, Dyrektor Hotelu, Hotel Wolne Miasto - Old Town GdańskOdpowiedź udzielona 7 maja 2017

Pragnę podziękować Państwu za czas poświęcony na napisanie recenzji o pobycie w Hotelu Wolne Miasto i przyznanie Hotelowi najwyższej oceny.
Bardzo cieszę się, że lokalizacja Hotelu Wolne Miasto okazała się dla Państwa dogodna i umożliwiła zarówno zwiedzanie Trójmiasta jak i wieczorne spacery.
Pragnę zaprosić Państwa do korzystania z usług Hotelu Wolne Miasto w przyszłości.

Zrecenzowano: 16 kwietnia 2017

Poszukując hotelu w związku z udziałem w 3. Gdańsk Maraton, zdecydowałem się na Hotel Wolne Miasto Gdańsk. Oferta ta była dla mnie najlepsza spośród wszystkich oferowanych, a po pobycie okazała się strzałem w dziesiątkę. Miejsce to ma czytelną stronę internetową z prostym systemem rezerwacji pokoi, atrakcyjnymi cenami, pięknymi i nowocześnie wyposażonymi wnętrzami, wzorcową obsługą i bardzo dobrymi śniadaniami. Zdecydowanie skorzystam z oferty hotelu WMG przy następnych wizytach do Miasta Neptuna.

Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, qba1therunner
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna N, Dyrektor Hotelu, Hotel Wolne Miasto - Old Town GdańskOdpowiedź udzielona 17 kwietnia 2017

Proszę przyjąć moje podziękowanie za Pana czas, który poświęcił Pan na napisanie tej pozytywnej opinii o pobycie w Hotelu Wolne Miasto i Mieście Neptuna. To bardzo miłe móc przeczytać, że wybrał Pan spośród tak dużej liczby obiektów w Gdańsku właśnie Hotel Wolne Miasto, a dodatkowo wybór ten okazał się tak trafny.
Pragnę podziękować również za docenienie czytelnej strony internetowej, dodatkowo za serwis hotelowego personelu i śniadania serwowane w Restauracji Zeppelin.
Cieszy mnie również fakt, że udało się Panu dobrać ofertę cenową zgodną z Pana oczekiwaniami.
Pragnę serdecznie zaprosić do korzystania z usług Hotelu Wolne Miasto.