Zrecenzowano: 16 kwietnia 2017

Poszukując hotelu w związku z udziałem w 3. Gdańsk Maraton, zdecydowałem się na Hotel Wolne Miasto Gdańsk. Oferta ta była dla mnie najlepsza spośród wszystkich oferowanych, a po pobycie okazała się strzałem w dziesiątkę. Miejsce to ma czytelną stronę internetową z prostym systemem rezerwacji pokoi, atrakcyjnymi cenami, pięknymi i nowocześnie wyposażonymi wnętrzami, wzorcową obsługą i bardzo dobrymi śniadaniami. Zdecydowanie skorzystam z oferty hotelu WMG przy następnych wizytach do Miasta Neptuna.

Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, qba1therunner
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna N, Dyrektor Hotelu, Hotel Wolne Miasto - Old Town GdańskOdpowiedź udzielona 17 kwietnia 2017

Proszę przyjąć moje podziękowanie za Pana czas, który poświęcił Pan na napisanie tej pozytywnej opinii o pobycie w Hotelu Wolne Miasto i Mieście Neptuna. To bardzo miłe móc przeczytać, że wybrał Pan spośród tak dużej liczby obiektów w Gdańsku właśnie Hotel Wolne Miasto, a dodatkowo wybór ten okazał się tak trafny.
Pragnę podziękować również za docenienie czytelnej strony internetowej, dodatkowo za serwis hotelowego personelu i śniadania serwowane w Restauracji Zeppelin.
Cieszy mnie również fakt, że udało się Panu dobrać ofertę cenową zgodną z Pana oczekiwaniami.
Pragnę serdecznie zaprosić do korzystania z usług Hotelu Wolne Miasto.

Zrecenzowano: 2 marca 2017

Nie ma co się rozpisywać. Apartament 10/10. Jedynym mankamentem był nieciekawy widok z okna na śmietniki ale tego już nie da się raczej zmienić :) Dodatkowym plusem jest świetne usytuowanie hotelu zaraz obok starej zbrojowni. Polecam. Apartament wart swojej ceny.

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, gramichal
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna N, Dyrektor Hotelu, Hotel Wolne Miasto - Old Town GdańskOdpowiedź udzielona 5 marca 2017

Proszę przyjąć moje podziękowanie za Państwa czas poświęcony na napisanie opinii i podzielenie się wrażeniami po pobycie w Hotelu Wolne Miasto.
Bardzo cieszy mnie fakt, że nasz serwis i oferta Apartamentu LUX spełniła Państwa oczekiwania.
Pragnę się z Państwem zgodzić, że Hotel Wolne Miasto posiada wyjątkową lokalizację, w pobliżu głównych atrakcji turystycznych i szlaków komunikacyjnych.
Jednocześnie spieszę z informacją, że nasze śmietniki zajmują aktualnie miejsce tymczasowe, które zamierzamy w przyszłości zmienić.
Serdecznie zapraszam do Hotelu Wolne Miasto.

Zrecenzowano: 25 lutego 2017

W hotelu spędziłem jedną noc będąc służbowo w Gdańsku. O wyborze zdecydowała przede wszystkim bliskość oddziału firmy w której pracuję oraz dobra ocena na TA :) Z przyjemnością mogę podzielić przeczytane, w większości pozytywne opinie. Hotel jest nieduży, klimatyczny, położony praktycznie na Starówce. Śniadania są bardzo smaczne, wybór jest wystarczający. Bardzo polecam hotelową restaurację - stek, którego zamówiłem był doskonały i idealnie wysmażony. Obsługa restauracyjna miła i pomocna :) Kolejny pobyt z cała pewnością znowu zaplanuję w tym hotelu :)

Termin pobytu: luty 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, lukaszbo

Pragnę podziękować Panu za napisanie tej pozytywnej opinii o pobycie w Hotelu Wolne Miasto w Gdańsku.
Cieszę się, że lokalizacja Hotelu okazała się dogodna w aspekcie bliskości miejsca, w którym znajduje się Pana firma. Również bardzo cieszy mnie fakt, że dobre oceny na TripAdvisor okazały się pomocne przy wyborze Hotelu Wolne Miasto, a hotelowe usługi spełniły Pana oczekiwania.
Bardzo dziękuję za podkreślenie naszej wyjątkowej lokalizacji, klimatycznego charakteru wnętrza obiektu oraz rekomendację usług Restauracji Zeppelin.
Serdecznie zapraszam do Hotelu Wolne Miasto w przyszłości.

Zrecenzowano: 18 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

hotel położony jest prawie w samym sercu starówki.
spokojne miejsce.
obok jest płatny parking strzeżony.
pokój bardzo stylowo urządzony, czysto, łazienka standardowa, wszystko jest.
śniadanie dobre.
obsługa w recepcji przy przyjeździe niezbyt miła, ale to nie zaważyło na jakości pobytu w hotelu.
polecam.
cena jak na warunki gdańskie normalna. za pokój dwuosobowy 220 zł ze śniadaniem

Termin pobytu: grudzień 2016
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, gregorw840
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna N, Dyrektor Hotelu, Hotel Wolne Miasto - Old Town GdańskOdpowiedź udzielona 29 grudnia 2016

o pobycie w Hotelu Wolne Miasto. To miłe móc przeczytać, że doceniają Państwo dogodną lokalizację obiektu, standard wyposażenia i czystości pokoju oraz usługę śniadaniową. Również cieszę się z faktu, że wybrana oferta cenowa była dla Państwa satysfakcjonująca.
Jeżeli obsługa przy zameldowaniu nie spełniła Państwa oczekiwań, proszę przyjąć moje przeprosiny.
Mam nadzieję, że w przyszłości ponownie wybiorą Państwo Hotel Wolne Miasto jako miejsce pobytu w Gdańsku.
Serdecznie zapraszam

Zrecenzowano: 10 grudnia 2016

Życzyłbym sobie, żeby za granicą hotele tytułujące się trzema gwiazdkami oferowały taki standard jak Hotel WM w Gdańsku. Polecam.
Miła i pomocna obsługa. Cisza i spokój, mimo że obok budynku odbywają się jakieś prace remontowe.
Z tego, co widziałem, podobnie wyglądała obsługa innych gości, w tym głównie obcokrajowców.

Termin pobytu: grudzień 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, boogie486
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna N, Dyrektor Hotelu, Hotel Wolne Miasto - Old Town GdańskOdpowiedź udzielona 11 grudnia 2016

Pragnę złożyć na Państwa ręce szczere podziękowanie za Państwa czas poświęcony na podzielenie się wrażeniami po pobycie oraz rekomendację udzieloną Hotelowi Wolne Miasto. Miło mi przeczytać, że obsługa obiektu spełniła Państwa oczekiwania, a spokój umożliwił Państwu odpoczynek.
Serdecznie zapraszam do Hotelu Wolne Miasto w przyszłości.