“Dość drogo”
Marmolada Chleb i Kawa — recenzja

Marmolada Chleb i Kawa
Nr 168 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Francuska, Włoska, Polska
Opis: Słodkie miejsce w Gdańsku.
Opis: Słodkie miejsce w Gdańsku.

W pewien bardzo upalny dzień trafiliśmy do marmolady, jedyny wolny stolik znajdował się na antresoli, gdzie zostaliśmy posadzeni. Niestety nikt nie uprzedził, że jest tam jeszcze bardziej gorąco niz na zewnątrz (wolelibyśmy poczekać na coś wolnego niż siedzieć w takim ukropie) zamówione dania przyszły bardzo sprawnie. Szakszuka przepyszna, gorąca, drożdzowka niebo w gębie. Moje jajka na tostach z Awokado też super, chociaż spodziewałam się prawdę mówiąc innego pieczywa niż to, które zostałam (2 cienkie, pszenne kromki, bez smaku w sumie). Ogólnie smak na plus bardzo, niestety nie jest to miejsce, do którego będę wpadać na śniadania, gdyż rachunek opiewał na prawie 70zl!

Dziękujemy, JestemKarolina
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dziekujemy, Kierownik ds. gości, Marmolada Chleb i KawaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Każda informacja jest dla nas niezmiernie ważna i każdą z osobna bierzemy pod uwagę. Pozdrawiamy serdecznie, zespół MCK

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

1. Dobre śniadania.
2. Rano długo czeka się na stolik.
3. Potem bardzo długo czeka się na przyjęcie zamówienia.
4. Cześć smoothoes i koktajli bezalkoholowych nie była serwowana bo zepsuł się mikser (tłumaczenie obsługi... to samo kilka razy w ciągu dwóch tygodni).

1  Dziękujemy, 655stanislawd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dziekujemy, Kierownik ds. gości, Marmolada Chleb i KawaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Bardzo dziękujemy za wyrażenie opinii i za przekazanie ważnych informacji. Przyjrzymy się sprawie mocniej, aby zwiększyć Pańskie zadowolenie z Marmolady. Pozdrawiamy serdecznie, MCK

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na śniadanie to tylko tam. Przekrój menu śniadaniowego przeogromny. Pysznie podane, smacznie i chce się wracać próbować więcej.

Dziękujemy, krzysiekleski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dziekujemy, Kierownik ds. gości, Marmolada Chleb i KawaOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Próbować jest co! Dziękujemy za opinie i pozdrawiamy serdecznie, zespół MCK! :)

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce rewelacyjne, jedzenie przepyszne, obsługa bardzo miła. Klimatyczne miejsce, na pewno tam wrócę! Polecam

Dziękujemy, KarolinaS55556

Dziękujemy bardzo za recenzje, pozdrawiamy serdecznie i oczywiście zapraszamy! <3

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła atmosfera, śliczne miejsce, fajna muzyka. Od niedawna moje ulubione miejsce na pyszne śniadanie i aromatyczna kawę! Polecam :)

Dziękujemy, 42ewelinab

Bardzo nas cieszy, że pojawiliśmy się na osobistej liście miejsc z dobrym śniadaniem! :) Pozdrawiamy serdecznie, MCK

Marmolada Chleb i Kawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Marmolada Chleb i Kawa? Podziel się wrażeniami!