“Polecam”

Lao Thai Restauracja Tajsko-Laotańska
Get food delivered
Nr 60 wśród 887 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Tajska, Fusion
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: LUDZIE są fundamentem Lao Thai i najlepiej oddają klimat tego miejsca. Reprezentują mieszankę kultur, pokoleń i charakterów. Łączy ich pasja, z jaką wykonują swoją pracę. Oryginalny smak z Laosu i Tajlandii tworzy kilkuosobowa grupa rodowitych kucharzy. Chanakan, Sangsunee i Prasop każdego dnia dbają o najwyższy poziom serwowanych potraw. KUCHNIA Półwyspu Malajskiego i Indochin jest nasycona aromatami. Prezentowana w oryginalnym wydaniu sprawia, że w przeciągu jednej chwili poczujemy klimat żywiołowej Tajlandii i wciąż nieodkrytego Laosu. Jest odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. Egzotyczny tamaryndowiec, mango oraz palma kokosowa w towarzystwie mięs, ryb i owoców morza zapewniają pełną doznań, afrodyzjakalną ucztę. Doskonałe kompozycje deserowe rozsmakują Wasze podniebienia. MIEJSCE, w którym znajduje się Restauracja Lao Thai to gra nowoczesności i tradycji. Sąsiedztwo Motławy i Filharmonii Gdańskiej zabierze Cię w sentymentalną podróż po starym mieście, zaś doznania oryginalnej kuchni porwą Cię w kraje orientu. Zmienny klimat restauracji sprawia, że za dnia jest to idealne miejsce na lunch czy spotkanie biznesowe, zaś wieczorem na uroczystą kolację w gronie najbliższych.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2020

Polecam tę restauracje. Pyszne jedzenie, przemiła obsługa i super lokalizacja. Na pewno jeszcze odwiedzimy to miejsce. :)

Termin wizyty: czerwiec 2020
Dziękujemy, Roksana J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EmiliaB1294, Marketing, Lao Thai Restauracja Tajsko-LaotańskaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2020

Dziękujemy za recenzję, zapraszamy serdecznie!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2020 z urządzeń przenośnych

Do wizyty w restauracji skłoniło mnie danie, a właściwie to, jak wyglądało, które jadła pani siedząca na zewnątrz lokalu. Gdyby nie widok tak pięknego pad-thaia, zapewne nawet bym lokalu nie zauważyła i minęła go bez wiedzy o jego istnieniu. W środku bardzo atrakcyjny wystrój, tematyczny. Obsługa pomocna, uśmiechnięta, sympatyczna. Przed posiłkiem otrzymaliśmy chipsy krewetkowe z sosem ostrym robionym na miejscu - miły początek. Menu bardzo atrakcyjne pod względem organizacyjnym, bardzo złożone i bogate w wiele potraw kuchni tajskiej. W wyborze dań pomagały pomocne (i piękne przy okazji) rysunki, które obrazowały ich wygląd.
Zamówiłam pad-thaia z krewetkami i mango lassi. Zarówno danie, jak i koktajl były znakomite. Orzechy i chilli były podane obok makaronu, w razie, gdyby ktoś chciał dodać ich mniej lub wcale ich nie wykorzystać (chilli bardzo ostre). Krewetki niesamowicie przygotowane, praktycznie cały pancerz odchodził, więc można było wydobyć cały owoc morza. Przyjemna atmosfera, muzyka. Jak na centrum miasta ceny dość przystępne, szczególnie biorąc pod uwagę jak dopieszczone były dania - restauracja, z tego co wiem, posiada nawet jakiś certyfikat. Polecam :)

Termin wizyty: sierpień 2020
Dziękujemy, katarzynakuczek

Dziękujemy za tak entuzjastyczną recenzję! Posiadamy certyfikat Thai Select przyznawany przez Ambasadę Królestwa Tajlandii :)

Zrecenzowano 22 sierpnia 2020 z urządzeń przenośnych

Najlepsza Tajska kuchnia w Gdańsku, dania przepyszne czuć aromatyczne przyprawy, smaki wyważone. Zdecydowanie polecam.

Termin wizyty: sierpień 2020
Dziękujemy, 316henrykw

Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania, dziękujemy za ocenę!

Zrecenzowano 21 sierpnia 2020 z urządzeń przenośnych

Wstrzymywałam z wstawieniem recenzji, bo myślałam, że zachwyt mi przejdzie, że efekt nowości i w ogóle... cóż nie przeszło. Więcej, tęsknię za tymi smakami, a do Gdańska mam 4 godziny jazdy. :/ Genialne jedzonko i mega sympatyczna obsługa, plus karta menu, która zwraca uwagę piękną grafiką. Chyba będę szukała więcej rekomendacji Ministerstwa Handlu Tailandii, bo ta restauracja ją posiada i jej kuchnia jest absolutnie obłędna! Zakochałam się ja i cała moja rodzina!

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, Inspire726135

Jest nam niezwykle miło czytać takie recenzje, dziękujemy i zapraszamy podczas kolejnej wizyty w Gdańsku!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2020

Zdecydowanie polecam to miejsce wszystkim miłośnikom kuchni azjatyckiej. Pięknie podane, smaczne jedzenie i miła obsługa, która pomogła przy doborze potraw. Chętnie tam wrócę!

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, jelvel

Bardzo dziękujemy za recenzję, jest nam niezwykle miło!

Lao Thai Restauracja Tajsko-Laotańska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Lao Thai Restauracja Tajsko-Laotańska? Podziel się wrażeniami!