“Bardzo smacznie”

Lao Thai Restauracja Tajsko-Laotańska
Zamów online
Nr 54 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Tajska, Fusion
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: LUDZIE są fundamentem Lao Thai i najlepiej oddają klimat tego miejsca. Reprezentują mieszankę kultur, pokoleń i charakterów. Łączy ich pasja, z jaką wykonują swoją pracę. Oryginalny smak z Laosu i Tajlandii tworzy kilkuosobowa grupa rodowitych kucharzy. Chanakan, Sangsunee i Prasop każdego dnia dbają o najwyższy poziom serwowanych potraw. KUCHNIA Półwyspu Malajskiego i Indochin jest nasycona aromatami. Prezentowana w oryginalnym wydaniu sprawia, że w przeciągu jednej chwili poczujemy klimat żywiołowej Tajlandii i wciąż nieodkrytego Laosu. Jest odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. Egzotyczny tamaryndowiec, mango oraz palma kokosowa w towarzystwie mięs, ryb i owoców morza zapewniają pełną doznań, afrodyzjakalną ucztę. Doskonałe kompozycje deserowe rozsmakują Wasze podniebienia. MIEJSCE, w którym znajduje się Restauracja Lao Thai to gra nowoczesności i tradycji. Sąsiedztwo Motławy i Filharmonii Gdańskiej zabierze Cię w sentymentalną podróż po starym mieście, zaś doznania oryginalnej kuchni porwą Cię w kraje orientu. Zmienny klimat restauracji sprawia, że za dnia jest to idealne miejsce na lunch czy spotkanie biznesowe, zaś wieczorem na uroczystą kolację w gronie najbliższych.

Pyszne i pikantne jedzenie takie jak uwielbiam, najbardziej do gustu przypadł mi makaron bhami thalay. Do tego świetny wybór wina. Bardzo polecam

Dziękujemy, Zbyszek5638
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EmiliaB1294, Kierownik, Lao Thai Restauracja Tajsko-LaotańskaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za rekomendację, zapraszamy serdecznie! :)

Podczas wakacji w Gdańsku odwiedziliśmy z rodziną wiele restauracji, ale ta najbardziej nas urzekła, niewiele wiemy o kuchni tajskiej ale kelnerki świetnie potrafiły nam doradzić. Wszystkie dania były przepyszne. Polecam

Dziękujemy, Dorota P

Dziękujemy za dodanie opinii, cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z wizyty :)

Trafilam z mężem przez przypadek zmeczeni zwiedzaniem gdanska nie spodziewając się niczego niesamowitego a ta wizyta byla wspaniała. Nie znam sie na kuchni tajskiej, ale wszystkie dania bardzo mi smakowaly. Przemile kelnerki chętnie doradzaly.

Dziękujemy, 37 394 625

Cieszymy się, że udało nam się Państwa pozytywnie zaskoczyć, zapraszamy po raz kolejny, kiedy odwiedzą Państwo Gdańsk!

Jedzenie pierwsza klasa ; zupa z kaczki oraz Pho Bo istne cudo! Plus bardzo smaczny Aperol Spritz .Uśmiechnięta, przemiła, obsługa dzięki, której miło spędziliśmy lunch. Lokalizacja i piękny widok na Motławę oraz drugą stronę przepięknej Ołowianki w Gdańsku sprawie ,że chce się tam wracać.
Polecam !

Dziękujemy, Artur B

Dziękujemy za tak entuzjastyczną recenzję, bardzo nam miło! :)

Miałem okazje odwiedzić lao thai w zeszły weekend i na pewno tu wroce. Przepyszne jedzenie, które cieszy nie tylko podniebienia ale i oczy. Fantastyczna obsługa, która w nienachalny sposob dba o gości i zawsze służy pomocą. Najmocniejszym punktem tego lokalu jest niewątpliwie lokalizacja z przepięknym widokiem na Motławę.

Dziękujemy, Wojtek J

Dziękujemy za dodanie recenzji, miło nam, że wizyta w Lao Thai była tak udana.

Lao Thai Restauracja Tajsko-Laotańska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Lao Thai Restauracja Tajsko-Laotańska? Podziel się wrażeniami!