“Uczta dla podniebienia”

Lao Thai Restauracja Tajsko-Laotańska
Zamów online
Nr 56 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Tajska, Fusion
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: LUDZIE są fundamentem Lao Thai i najlepiej oddają klimat tego miejsca. Reprezentują mieszankę kultur, pokoleń i charakterów. Łączy ich pasja, z jaką wykonują swoją pracę. Oryginalny smak z Laosu i Tajlandii tworzy kilkuosobowa grupa rodowitych kucharzy. Chanakan, Sangsunee i Prasop każdego dnia dbają o najwyższy poziom serwowanych potraw. KUCHNIA Półwyspu Malajskiego i Indochin jest nasycona aromatami. Prezentowana w oryginalnym wydaniu sprawia, że w przeciągu jednej chwili poczujemy klimat żywiołowej Tajlandii i wciąż nieodkrytego Laosu. Jest odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. Egzotyczny tamaryndowiec, mango oraz palma kokosowa w towarzystwie mięs, ryb i owoców morza zapewniają pełną doznań, afrodyzjakalną ucztę. Doskonałe kompozycje deserowe rozsmakują Wasze podniebienia. MIEJSCE, w którym znajduje się Restauracja Lao Thai to gra nowoczesności i tradycji. Sąsiedztwo Motławy i Filharmonii Gdańskiej zabierze Cię w sentymentalną podróż po starym mieście, zaś doznania oryginalnej kuchni porwą Cię w kraje orientu. Zmienny klimat restauracji sprawia, że za dnia jest to idealne miejsce na lunch czy spotkanie biznesowe, zaś wieczorem na uroczystą kolację w gronie najbliższych.
Zrecenzowano 3 września 2019

Wspaniała restauracja serwująca kuchnię laotańsko-tajską. Zamówiłam wraz z mężem curry, wodę z kokosa, lemoniadę. Wszystko świeże i przepyszne. Doskonałe smaki, moje żółte curry zawierało bakłażana, kukurydzę, krewetki i chilli.
Bardzo dobry serwis, szybka i nienachalna, ale czujna obsługa. Całość oceniam wysoko.

Dziękujemy, Margy S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EmiliaB1294, Kierownik, Lao Thai Restauracja Tajsko-LaotańskaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo się cieszymy, że wizyta w naszej restauracji spełniła Pani oczekiwania! Dziękujemy za dodanie recenzji :)

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Jak najbardziej polecam to miejsce. Na początek kwaśno-ostra zupka! Przepyszny start. Dania główne tez znakomicie podane oraz cudownie smakują! Polecam :)

Dziękujemy, Karolina B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EmiliaB1294, Kierownik, Lao Thai Restauracja Tajsko-LaotańskaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Cieszymy się, że wszystkie dania przypadły Państwu do gustu, bardzo dziękujemy za umieszczenie recenzji.

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wyjątkowy klimat restauracji robi wrażenie. Przepyszne posiłki, wyborne wino i zapierający dech w piersiach deser. Potrawy jak najbardziej warte swojej ceny. Nie mamy nic do zarzucenia. Pozdrawiamy przemiłą kelnerkę Adę, która nas obsługiwała! Na pewno tu wrócimy!

1  Dziękujemy, P1477BEmarcink

Niezmiernie nam miło! Dziękujemy za entuzjastyczną recenzję :)

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko super! Przystawki, curry, aperolki. Bardzo fajna obsługa
- uśmiechnięty kelner Kamil dopilnował żeby od samego początku aż po koniec niczego nam nie brakowało
Wrócimy tu nie raz !

Dziękujemy, 9308kristi

Bardzo nam miło, cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania!

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite przystawki i wino. Pad Thai jako danie główne okazał się strzałem w dziesiątkę. Polecam z całego serca

Dziękujemy, Jakubek9

Bardzo dziękujemy za miłe słowa, kolejnym razem polecamy także curry, które przyrządzamy z własnych past :)

Lao Thai Restauracja Tajsko-Laotańska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Lao Thai Restauracja Tajsko-Laotańska? Podziel się wrażeniami!