Gdańsk

“Super! ”

Lao Thai Restauracja Tajsko-Laotańska
Zamów online
Nr 53 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Tajska, Fusion
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: LUDZIE są fundamentem Lao Thai i najlepiej oddają klimat tego miejsca. Reprezentują mieszankę kultur, pokoleń i charakterów. Łączy ich pasja, z jaką wykonują swoją pracę. Oryginalny smak z Laosu i Tajlandii tworzy kilkuosobowa grupa rodowitych kucharzy. Chanakan, Sangsunee i Prasop każdego dnia dbają o najwyższy poziom serwowanych potraw. KUCHNIA Półwyspu Malajskiego i Indochin jest nasycona aromatami. Prezentowana w oryginalnym wydaniu sprawia, że w przeciągu jednej chwili poczujemy klimat żywiołowej Tajlandii i wciąż nieodkrytego Laosu. Jest odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. Egzotyczny tamaryndowiec, mango oraz palma kokosowa w towarzystwie mięs, ryb i owoców morza zapewniają pełną doznań, afrodyzjakalną ucztę. Doskonałe kompozycje deserowe rozsmakują Wasze podniebienia. MIEJSCE, w którym znajduje się Restauracja Lao Thai to gra nowoczesności i tradycji. Sąsiedztwo Motławy i Filharmonii Gdańskiej zabierze Cię w sentymentalną podróż po starym mieście, zaś doznania oryginalnej kuchni porwą Cię w kraje orientu. Zmienny klimat restauracji sprawia, że za dnia jest to idealne miejsce na lunch czy spotkanie biznesowe, zaś wieczorem na uroczystą kolację w gronie najbliższych.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko super! Przystawki, curry, aperolki. Bardzo fajna obsługa
- uśmiechnięty kelner Kamil dopilnował żeby od samego początku aż po koniec niczego nam nie brakowało
Wrócimy tu nie raz !

Dziękujemy, 9308kristi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EmiliaB1294, Kierownik, Lao Thai Restauracja Tajsko-LaotańskaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Bardzo nam miło, cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania!

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite przystawki i wino. Pad Thai jako danie główne okazał się strzałem w dziesiątkę. Polecam z całego serca

Dziękujemy, Jakubek9

Bardzo dziękujemy za miłe słowa, kolejnym razem polecamy także curry, które przyrządzamy z własnych past :)

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Dwa dni temu 16 sierpnia-odwiedziliśmy wieczorem to miejsce - i niestety srogo się rozczarowaliśmy ! Na menu czekaliśmy ok 15 min! Choć kelnerki przechodziły obok naszego stolika - na dworze.Potem było jeszcze gorzej, bo choć ruchu nie było wielkiego to nie doczekaliśmy się obsługi a czekaliśmy ok 40 min!!! Kiedy obok usiadła inna para i została błyskawicznie obsłużona - wstaliśmy i powiedzieliśmy kelnerce ze powinna się wstydzić takiej obsługi to spotkało nas jej zdziwione spojrzenie ! Jeszcze raz niw polecam tego miejsca ze względu na nieprofesjonalna obsługę !

Dziękujemy, IwonaS2274
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: EmiliaB1294, Kierownik, Lao Thai Restauracja Tajsko-LaotańskaOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Pani Iwono,
przykro nam, że miała Pani tak negatywne odczucia podczas wizyty w naszej restauracji. Absolutnie taki serwis nie jest naszym standardem, co potwierdzają liczne pozytywne recenzje na wielu portalach. W celu wyjaśnienia sytuacji przeanalizowaliśmy ją na naszym monitoringu. Mimo, że wskazany przez Panią czas oczekiwania był w rzeczywistości znacznie krótszy, przepraszamy, że wykraczał on poza naszą normę. Pragniemy wytłumaczyć, że nieporozumienie wynikało z faktu, iż wchodząc do restauracji zignorowali Państwo tabliczkę z informacją "Prosimy poczekać na obsługę w celu wskazania stolika", a zamiast tego usiedli Państwo przy nieposprzątanym stoliku, który chwilę wcześniej został zwolniony przez innych gości. Z tego powodu obsługa niestety dopiero po kilku minutach zauważyła, że są Państwo nowymi gośćmi w naszej restauracji. Przykro nam, że zwrócenie uwagi obsłudze odbyło się w formie skandalu i podnieśli Państwo głos na kelnerkę wzbudzając zainteresowanie pozostałych gości. Mimo kilkukrotnych przeprosin kelnerki, opuścili Państwo lokal. Rozumiemy, że tym razem nie spełniliśmy Państwa oczekiwań, jednak uważamy, że taka recenzja jest dla nas zbyt surowa. Mamy nadzieję, że przy kolejnej wizycie zmienią Państwo swoją opinię na nasz temat.

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Wizyta pod każdym względem udana. Świetna obsługa kelnerska, dba o dobry nastrój w czasie całego pobytu, przyjemny klimat. Dania smaczne, choć stosunkowo drogie. W całości jednak wypada super, gorąco polecam.

Dziękujemy, 347tadeuszk

Dziękujemy za recenzję. Ceny naszych potraw są zdeterminowane przez autentyczne azjatyckie składniki, tajskich kucharzy z dużym doświadczeniem oraz lokalizację w samym sercu Gdańska. Cieszy nas, że mimo iż uznali je Państwo za wysokie, docenili Państwo jakość potraw oraz serwis.

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal w bardzo dobrej lokalizacji. Jedzenie super, wszystko utrzymane w tajskim klimacie. Polecam na wypad ze znajomymi

Dziękujemy, 948izab

Dziękujemy za opinię, bardzo nam miło!

Lao Thai Restauracja Tajsko-Laotańska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Lao Thai Restauracja Tajsko-Laotańska? Podziel się wrażeniami!