Gdańsk
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Niewątpliwym atutem tego hotelu jest lokalizacja - samo centrum. Poza tym pokoje czyste, śniadania dobre, obsługa pomocna i także duży plus za miejsc parkingowe. Na miejscu można skorzystać ze SPA co też jest bardzo wygodne.

Dziękujemy, Hannch_
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Apart_Neptun, Kierownik sprzedaży, Apart NeptunOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Drogi Gościu, serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszych usług!

Zrecenzowano: 31 marca 2019

Bardzo czysto, przyjemnie i życzliwie. Konkurencyjne ceny, a lokalizacja jest najlepsza jaką w życiu udało mi się znaleźć w Gdańsku. Idealnie dla kogoś kto chce od razu wejść "na miasto" ;) Ogromny atut to darmowy parking - mało które miejsce mogłoby to przebić. Polecam!

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Bogusz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Apart_Neptun, Kierownik sprzedaży, Apart NeptunOdpowiedź udzielona 2 kwietnia 2019

Szanowny Gościu, bardzo nam miło przeczytać taką miła opinię. Zapraszamy ponownie do odwiedzin naszego hotelu, w przypadku rezerwacji telefoniczne ub mailowej gwarantujemy zniżki!

Zrecenzowano: 29 marca 2019

Rewelacja. Samo serce Starówki ( pomiędzy Bazyliką, Neptunem, a Żurawiem ) za rozsądną cenę. Do tego w cenie śniadanie (smaczne, duży wybór dań) i co ważne na Starówce - parking. Nasz apartament przestronny, bardzo dobrze wyposażony i czysty. No i obsługa - przemiła, cierpliwa i zawsze pomocna. Jesteśmy z żoną mega zadowoleni.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, MarekiJola

Pani Jolu, serdecznie dziękujemy za wspaniałą opinię! Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszych usług! Przy rezerwacjach telefonicznych lub tez mailowych gwarantujemy zniżki :) Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano: 23 lutego 2019

Apart Neptun to obiekt usytuowany w samym sercu Gdańska - tuż przy rynku, dosłownie niecała minuta spacerem do fontanny Neptuna. Niewątpliwym atutem jest również darmowy parking, co w Gdańsku stanowi rzadkość. Sam obiekt jest przyjemny, pokoje codziennie sprzątane (aczkolwiek dość pobieżnie), wymieniane ręczniki, uzupełniane kosmetyki. Obsługa miła, pomocna. Śniadania drogie, na dłuższy pobyt monotonne. Trudno było mi dodzwonić się na recepcję (kilka połączeń i żadne nie odebrane), ale bezpośredni kontakt bez zarzutów. Obiekt dość głośny w środku - słychać, co dzieje się na korytarzu oraz momentami w sąsiednich pokojach, na szczęście nie było bardzo uciążliwych gości;) Sam pokój przyjemny, wielkość wystarczająca, niewielka lodówka w pokoju bywa przydatna. Dobra baza wypadowa do całego Trójmiasta

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, MagdaCh_r
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Apart_Neptun, Kierownik sprzedaży, Apart NeptunOdpowiedź udzielona 19 marca 2019

Pani Magdo, serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszych usług!

Zrecenzowano: 14 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w samym centrum Starego miasta, a mimo to cicho i spokojnie. Bardzo blisko do brzegu rzeki. Obsługa na wysokim poziomie. Pokoje czyste, ciepłe, przestronne. Śniadania pyszne i różnorodne. Polecam w 100%!

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, JustynaS1922
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Apart_Neptun, Kierownik sprzedaży, Apart NeptunOdpowiedź udzielona 18 lutego 2019

Pani Justyno! Serdecznie dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie!