Gdańsk
Zrecenzowano: 29 marca 2019

Rewelacja. Samo serce Starówki ( pomiędzy Bazyliką, Neptunem, a Żurawiem ) za rozsądną cenę. Do tego w cenie śniadanie (smaczne, duży wybór dań) i co ważne na Starówce - parking. Nasz apartament przestronny, bardzo dobrze wyposażony i czysty. No i obsługa - przemiła, cierpliwa i zawsze pomocna. Jesteśmy z żoną mega zadowoleni.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, MarekiJola
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Apart_Neptun, Kierownik sprzedaży, Apart NeptunOdpowiedź udzielona 2 kwietnia 2019

Pani Jolu, serdecznie dziękujemy za wspaniałą opinię! Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszych usług! Przy rezerwacjach telefonicznych lub tez mailowych gwarantujemy zniżki :) Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano: 23 lutego 2019

Apart Neptun to obiekt usytuowany w samym sercu Gdańska - tuż przy rynku, dosłownie niecała minuta spacerem do fontanny Neptuna. Niewątpliwym atutem jest również darmowy parking, co w Gdańsku stanowi rzadkość. Sam obiekt jest przyjemny, pokoje codziennie sprzątane (aczkolwiek dość pobieżnie), wymieniane ręczniki, uzupełniane kosmetyki. Obsługa miła, pomocna. Śniadania drogie, na dłuższy pobyt monotonne. Trudno było mi dodzwonić się na recepcję (kilka połączeń i żadne nie odebrane), ale bezpośredni kontakt bez zarzutów. Obiekt dość głośny w środku - słychać, co dzieje się na korytarzu oraz momentami w sąsiednich pokojach, na szczęście nie było bardzo uciążliwych gości;) Sam pokój przyjemny, wielkość wystarczająca, niewielka lodówka w pokoju bywa przydatna. Dobra baza wypadowa do całego Trójmiasta

Dziękujemy, MagdaCh_r
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Apart_Neptun, Kierownik sprzedaży, Apart NeptunOdpowiedź udzielona 19 marca 2019

Pani Magdo, serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszych usług!

Zrecenzowano: 14 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w samym centrum Starego miasta, a mimo to cicho i spokojnie. Bardzo blisko do brzegu rzeki. Obsługa na wysokim poziomie. Pokoje czyste, ciepłe, przestronne. Śniadania pyszne i różnorodne. Polecam w 100%!

Dziękujemy, JustynaS1922
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Apart_Neptun, Kierownik sprzedaży, Apart NeptunOdpowiedź udzielona 18 lutego 2019

Pani Justyno! Serdecznie dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 13 lutego 2019

Wszystko na 5 z plusem. Przemiła obsługa, czyściutkie i nowoczesne wnętrza, pokój nieduży, ale bardzo przyjemny, lokalizacja idealna, śniadania rewelacja - to opinia moich rodziców, którzy gościli w Aparthotel w ramach prezentu. Są zachwyceni i polecają każdemu! Uwaga hotel ma bezpłatny parking! (może jakość mogłaby być lepsza -a le parking na starówce i to za darmo to wielki plus!). Dziękujemy za spełnienie naszego specjalnego życzenia (kwiaty) :-)

Dziękujemy, JolKaKa

Pani Jolu, serdecznie dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że doceniają Państwo nasz hotel oraz personel :) Czekamy na Państwa kolejną wizytę!

Zrecenzowano: 10 lutego 2019

Znakomita lokalizacja, uprzejma obsługa. Bardzo wygodne i przestronne, doskonale wyposażone pokoje. Idealne dla rodziny, nawet z małym dzieckiem.
Dobra baza wypadowa do zwiedzania Gdańska i całego Trójmiasta.

Dziękujemy, 542wojciech
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Apart_Neptun, Kierownik sprzedaży, Apart NeptunOdpowiedź udzielona 12 lutego 2019

Drodzy Goście, serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszych usług!