Gdańsk

“Koszmarny dorsz”
Tapas Rybka — recenzja

Tapas Rybka
Nr 203 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 4 września 2019

Mamy okres ochronny na dorsza. Zrozumiałym jest, że jest on mrożony. Ten, który trafił na mój talerz musiał być chyba rok w zamrażarce. Obrzeże ryby suche. Ryba po smarzeniu wygięła się w banan. Jak można serwować coś takiego, za taka cenę? Surówka z kapusty miała w sobie pół szklanki „cieczy”. Tragicznie nieświeża. Żołądek nie przyjął tego dobrze.. Nie polecam.

Dziękujemy, marcin1854

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Kolacja z rodzina. Polędwica z dorsza poprawna, surówki akceptowalne, frytki niejadalne- surowe, ociekające olejem. Po
zwróceniu uwagi podczas płacenia na surowość i niejadalność frytek, Pani zamrugała sztucznymi rzęsami i nie powiedziała nic.
Oczywiście o odliczeniu od rachunku nie było mowy. Nie polecam.

Dziękujemy, DOLISKA
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Dobre miejsce gdzie mozna dobrze zjesc a wszystko w scenerii morskiej. Polecam pstraga z grilla. Wraz z zimnym piwkiem daje orzezwienie w letni upal

Dziękujemy, Marcin P
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre dania rybne, dobrze podane i wymarzone. Czas oczekiwania ok. 25 min. w porze obiadowej. Polecam fladre, dorsz smażony i poledwice z dorsza z cytryną. Ciekawe danie to śledź zawijany, łagodny w smaku niedrogi 8 zlotych za porcje. Do tego surówka z kiszonego ogórka lub kapusty. Podane na talerzach stylizowanych na kształt ryby. Polecam dla laików i smakoszy kulinarnych.

Dziękujemy, ZdTr
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy, bardzo smacznie. Ceny adekwatne do jakości posiłków. Rybka bardzo dobrze przyrządzona:) dobra lokalizacja

Dziękujemy, Quest44504354220

Tapas Rybka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tapas Rybka? Podziel się wrażeniami!