“Zaskoczenie ”
Restauracja Żabusia — recenzja

Restauracja Żabusia
Nr 182 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze wydawało mi się że lokal jest taki sobie. Bo nigdy tam nie byłem. Po wizycie oceniam jedzenie, obsługę, atmosferę i lokal na 5+ (w moich czasach nie było 6). Gorąco polecam.

Dziękujemy, Paweł C

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Oceniam to miejsce naprawdę DOBRZE 4/5 bo na 5/5 zasługują prawdziwe restauracje, a Żabka jest tylko drobną namiastką chociaż jakże smaczną. Widać, że właściciele wkładają naprawdę serducho bo jedzenie jest świeże i pyszne. Odstrasza lokalizacja i wygląd zewnętrzny (pomiędzy blokowiskami, osiedlowy parking, ruchliwa droga). Plac zabaw dla dzieci to zły pomysł - chcesz zjeść w spokoju, a dzieci się tłuką, obok ruchliwa droga... o spokoju można zapomnieć! Od zamówienia do podania dania minęło 20 min - przyzwoity czas. Na plus - możliwość wejścia do ogródka z psem i dostanie miski wody :-), obecnie to standard dobrych restauracji posiadających ogródek. Myśle, że wrócę w zimie i zobaczymy jak Żabusia sobie radzi.

Ps: zieleń wymaga rewitalizacji :-)

Dziękujemy, tomekzajdel
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce, w którym warto zjeść. Wszystko świeże i pyszne. Fantastyczne smaki na talerzu. Miła obsługa. Polecam.

Dziękujemy, Łukasz B
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce zagubione pośród bloków, odnalezione całkiem przypadkiem w necie. Naprawdę godne polecenia. Przyjemy wystrój, miła obsługa i przepyszne jedzonko. Ryba super smaczna ( nie oszukana ).
Smacznego.

Dziękujemy, monikaw326
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam! Jedzenie pyszne, fajne miejsce dla rodzin z dziećmi. Duży ogród gdzie dzieci mogą pobiegać.

Dziękujemy, Gdanska2610

Restauracja Żabusia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Żabusia? Podziel się wrażeniami!