“Polecamy”
Lee's Chinese — recenzja

Lee's Chinese
Nr 123 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Chińska
Opcje wyżywienia: Obiad, Na wynos
Opis: Restauracja Chińska z prawdziwymi chińskimi kucharzami.U nas każdy znajdzie coś dla siebie odkrywając prawdziwy smak orientu.Przyjdz i zakochaj się w Chinach jak My!
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie było tak dobre, że następnym razem będąc w Gdańsku tam wrócimy. Jedyne do czego można się przyczepić to makaron był bez smaku.

Dziękujemy, aklime

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce, miła obsługa i pyszne jedzenie. Kurczak w sosie słodko kwaśnym, no lepszego nigdy nie jadłam. Polecam !!!!!!!

Dziękujemy, _komkasia
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimat, bardzo rodzinne miejsce. Kącik dziecięcy podbija serca maluchów: Wystrój stylowy. Jedzenie przepyszne. Obsługa przemiła.

1  Dziękujemy, weronix
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo fajny. Urządzony stylowo. Dania chińskie przepyszne. Zdecydowanie polecam zupę tajska i kurczaka po tybetańsku. Miejsc z daniami chińskimi w którym widać że przekładają się do smaku.

1  Dziękujemy, michaelaD4594CG
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z ręką na sercu odradzam. Bardzo niesmaczne, sajgonki bardzo średnie , wontony niesmaczne , wołowina w sosie słodko- ostrym - tylko słodka - nie dało się zjeść i te sosy takie sztuczne. Wyszliśmy głodni. Jeśli szukasz dobrej knajpy azjatyckiej to tu jej nie znajdziesz.

Dziękujemy, H5695MDmonikab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: witekLee, Właściciel, Lee's ChineseOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Bardzo nam przykro że nie posmakowały Państwo nasza kuchnia, jeszcze nigdy nie usłyszeliśmy złych opinii na temat naszych ręcznie robionych sajgonek lub pierożków Wan Tan ale rozumiemy że nie wszystkimi dogodzimy. Jeśli chodzi o sosy robimy je sami ,nie są kupne. Nasza restauracja to kuchnia Chińska i nie wszystkich kuchni Azji można u nas posmakować.Bardzo nam przykro że nie okazali Państwo swojego niezadowolenia na miejscu jestem pewna ze nasi kelnerzy starali by się sprostać nawet najwyższym wymaganiom naszych klientów.Pozdrawiamy serdecznie Ola Lee's

Lee's Chinese — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Lee's Chinese? Podziel się wrażeniami!