“Gorąco polecam!!!”

Restauracja Patio Español
Nr 64 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Hiszpańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy z narzeczonym do restauracji przez przypadek a w zasadzie dzięki dużemu szczęściu które nam sprzyjało tego dnia :) Makaron i deser, który zamowilismy był wyśmienity,doznania kulinarne najwyższej klasy! Danie skomponowane wybornie! Porcje duże, aż ciężko wszystko zjeść. Sposób podania deseru zaskoczył nas oboje, a jego smak jeszcze bardziej. Obsługa bardzo profesjonalna, kompetentna i mila :) Sama restauracja przytulna i klimatyczna, z ogródkiem na zewnątrz. Wszystko naprawdę na wysokim poziomie, polecają autostopowicze!!!

2  Dziękujemy, annakE8296LL

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazję spróbować gazpacho oraz paelli.
Gazpacho niczym nie przypomina pysznego aromatycznego chłodnika ze świeżych pomidorów, zapewne dlatego, że bazuje na pulpie pomidorowej, ale Paella naprawdę dobra. Najlepsza z owocami morza! Wnętrza bardzo ciekawe i klimatyczne, z szynkami zawieszonymi nad barem. Obsługa miła i sympatyczna.

Dziękujemy, Monika Z
Zrecenzowano 28 lipca 2019

27 lipca wsatpilismy do resteuracji Patio Espanolna na starowce.W srodku duzo wolnych stolikow.Pani kelnerka powiedziala ,ze mimo braku informacji na stołach wszystkie sa zarezerwowane.Na pytanie czy nic wolnego sie nie znajdzie,padla odpowiedz,ze prosze poczekac na zwolnienie stolika na zewnatrz lokalu.Traf chcial ,ze jaka para opuszczala stolik.Usiedlismy wiec czekajac na karte.Po chwili podszedl kelner(mlody czlowiek z broda) i powiedzial ,ze mamy opuscic stolik ,bo tutaj usiadzie ktos inny... Jak na resteuracje w Europie chamstwo i brak kultury.Sytuacja po godz 19 27 lipca 2019.

3  Dziękujemy, marynarz4
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce z przepysznym hiszpańskim jedzeniem. Paella była jedną z lepszych jakie jadłam. I ogromny wybór win, które idealnie dopełniają posiłek. Z pewnością wrócę tam nie raz :)

Dziękujemy, Joannadark1983
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie. Zdecydowanie polecam to miejsce. Miła atmosfera. Obsługa pomocna i dbająca o klienta.

Dziękujemy, I3204LErobertr

Restauracja Patio Español — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Patio Español? Podziel się wrażeniami!